اخبار سیاسی

کرونا در اروپا، از وخامت اوضاع بیمارستان&zwnjهای آلمان تا نگرانی انگلیس درباره اختلال در فرایند تحویل واکسن

جدیدترین اخبار کرونا از اروپا حاکی از آن است که انجمن بیمارستان های آلمان درباره پر شدن ظرفیت بیمارستان ها در بعضی ایالات و ازدحام بیماران در بخش های آی سی یو هشدار داده و انگلیس هم نگران اختلال در فرایند تحویل واکسن ها به دلیل مسئله برگزیت است.

17 دی 1399

خبرنگاران مجوز انتشار اوراق مالی اسلامی برای دو طرح ساخت قطار حومه&zwnjای

تهران- خبرنگاران- مصوبات شورای اقتصاد درباره صدور مجوز انتشار اوراق مالی اسلامی برای دو طرح ساخت قطار حومه ای از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه برای اجرا ابلاغ شد.

14 دی 1399

بشتابید به سوی خرید خاطرات سیاستمداران آمریکا!

به گزارش خبرنگاران در روزهایی که جهان درگیر پاندمی کرونا است خبری از انتشار کتاب خاطرات باراک اوباما به گوش رسید؛ کتابی با عنوان سرزمین موعود (A Promised Land) که در اولین روز انتشار رکورد بیشترین میزان فروش را در بین آثار دیگر سکان داران کاخ سفید به دست آورد.

11 دی 1399

عوارض خروج از کشور در سال 1400 چقدر خواهد بود؟

در سال 1400 عوارض خروج از کشور برای هر نفر 264 هزار تومان خواهد بود.

9 دی 1399

افتتاح نمایشگاه آثار مسابقه ملی طراحی و اجرای صنایع دستی در موزه ملی

پویا محمودیان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: نخستین بار است که چنین اتفاقی در حوزه باززنده سازی رشته های صنایع دستی در حال فراموشی اتفاق افتاده است.

5 دی 1399

خبرنگاران فرماندار پیشوا: همکاری مردم با طرح محدودیت های کرونایی مناسب است

تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان پیشوا گفت: در نخستین روز از اجرای طرح محدودیت های کرونایی، همکاری مردم با مسوولان مناسب است و این امر موجب شده تا اهداف اجرای این طرح در اولین روز محقق شود.

1 دی 1399

تصمیمات ترامپ، دولت آینده را سردرگم می نماید

خبرگزاری خبرنگاران- ترامپ همزمان با اتخاذ تصمیمات برای سردرگم کردن دولت آینده آمریکا، کوشش می نماید در صحنه سیاسی این کشور تا زمان انتخابات آینده ریاست جمهوری باقی بماند.

29 آذر 1399

نخست وزیر مراکش به پولیساریو: نیروهای مسلح در کمین شما هستند

نخست وزیر مراکش گفت، اقدامات تحریک آمیزی که جبهه جدایی طلب پولیساریو به آنها متوسل شده، ناشی از شکست های پیاپی طرح های جدای طلبانه است.

27 آذر 1399

پیش بینی دو منبع مالی برای طرح سبد معیشتی، بنای ما کمک به مجلس است

عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه اعضاء شورای نگهبان با اصل طرح سبد معیشتی موافق هستند، اما باید منبع آن مطمئن باشد، گفت: دو منبع مطمئن نیز پیش بینی شده است.

26 آذر 1399

برای بازگشت بورس حمایت دولت الزامی است

کافی است اعتماد مردم را دوباره به این بازار جلب کنیم تا این تصور که بورس، قتلگاه سرمایه های مردم است، از بین برود و بازار فرایند مثبتی در پیش بگیرد.

25 آذر 1399

طرح 13 سؤال از وزیر اقتصاد در راستای افت بی سابقه بورس

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از طرح سؤال از وزیر اقتصاد و امور دارایی پیرو نابسامانی بازار بورس خبر داد.

24 آذر 1399

خبرنگاران مقام پارلمانی بوسنی: از گسترش مناسبات دوجانبه با ایران حمایت می کنیم

بلگراد - خبرنگاران - معاون اول مجلس نمایندگان بوسنی و هرزگوین در دیدار با سفیر کشورمان در سارایوو گفت: روابط هیات رئیسه، کمیسیون های تخصصی و گروه های دوستی مجلسی بوسنی و هرزگوین را با مجلس شورای اسلامی ایران ادامه خواهیم داد و مجلس بوسنی و هرزگوین از...

20 آذر 1399

آیا نوادا بایدن را به ریاست جمهوری می رساند؟

با تعیین شدن نتیجه آرا در ایالت میشیگان حالا بایدن به 264 رای الکترال دست یافته و این ایالت نوادا با 6 رای الکترال است که می تواند پیروزی نامزد دموکرات را رقم بزند.

16 آذر 1399

بهاروند: درباره مجازات خاطیان پرونده هواپیمای اوکراینی ابهامی وجود ندارد

تهران (پانا) - معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه ضمن اعلام آمادگی ایران برای تسریع مذاکرات سانحه هواپیمای اوکراینی گفت درباره مجازات خاطیان این پرونده ابهامی وجود ندارد و جدی هستیم.

10 آذر 1399

بانک مرکزی، اجرای سیاست احتیاطی کنترل رشد ترازنامه شبکه بانکی

خبرنگاران - در تداوم برنامه های بانک مرکزی برای کنترل تورم و به منظور بهبود کیفیت ترازنامه بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی، پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر اعمال سیاست احتیاطی کنترل رشد ترازنامه شبکه بانکی توسط شورای پول و اعتبار تصویب شد.

9 آذر 1399

ایران برای مقابله با تحریم های جدید آمریکا برنامه دارد؟

کارشناس مسائل بین الملل در گفتگویی با آنالیز تبعات تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، در مورد آمادگی تهران برای مقابله با آن نیز اشاره نمود.

9 آذر 1399

گیاه خواری یا گوشت خواری؟

خبرنگاران/خراسان جنوبی یک متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی گفت: افرادی که نگران سرطان هستند، می توانند مصرف گوشت قرمز یا گوشت فرآوری شده را کاهش دهند، تا زمانی که دستورالعمل های به روز شده که اختصاصا مربوط به سرطان باشد تکمیل شوند.

8 آذر 1399

علی اف از آمادگی برای مذاکره درباره حل بحران قره باغ اطلاع داد

ایرنا نوشت: رئیس جمهوری آذربایجان با بیان این که کشورهای همسایه، شرکا و دوستان باکو هستند از آمادگی دولتش برای حل و فصل بحران قره باغ به وسیله میز مذاکره اطلاع داد.

8 آذر 1399

6 بازیگر که پس از مرگشان چهره هایی افسانه ای شدند

تبدیل شدن به یک چهره افسانه ای در هالیوود اصلا آسان نیست. از یک سو باید استعداد بازیگری داشته باشید و از طرف دیگر گاهی اوقات سال ها منتظر بمانید که قرعه به نامتان بیفتد و آن قدر که باید دیده و پسندیده شوید.

8 آذر 1399

خبر خوش وزیر اقتصاد به دارندگان سهام

وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه مورخ 99/8/6 با اعضای کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با رسانه ملی گفت : این خبر خوش را به دارندگان سهام می دهم که خیلی از بنگاه های بورسی نرخ سود آوری بالایی دارند، چرا که بنگاه های بورسی بنگاه های منتخب، گلچین شده و صادراتی...

6 آذر 1399
تعداد: (323)