اخبار مجلس

بار دیگر بحث تعطیلات زمستانی از بایگانی درآمد

اقلیم ده ها چهره جغرافیای پهناور کشور با یک دستورالعمل واحد برای گنجاندن تعطیلات زمستانی مقابله می نماید و در عوض آنچه طلب می نماید انعطاف تقویم آموزشی در طول سال تحصیلی است.

24 بهمن 1398

هوای آلوده نتیجه یارانه هاست!

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه ایران رتبه نخست جهان در پرداخت سوبسید انرژی را دارد، گفت: همین هوای آلوده نتیجه این یارانه هاست.

21 بهمن 1398

رنجبرزاده: مجلس بعدی دو فراکسیونی است

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: یکی از دلایل اصلی ضعف مجلس دهم تشکیل فراکسیون مستقلین بود و بعید می دانم که مجلس بعدی سه فراکسیونی باشد.

14 دی 1398

دو کشته و چهار زخمی در حمله نیروهای حفتر به پایتخت لیبی

یک منبع محلی لیبی از کشته شدن دو غیرنظامی و زخمی شدن چهار نفر دیگر در حمله نیروهای تحت امر خلیفه حفتر به پایتخت لیبی خبر داد.

11 دی 1398

دانشگاه ها برای 5 مشکل کشور راهکار دادند

دانشگاه ها به منظور کمک به دولت از چندی قبل پژوهش های خود را در باب 5 موضوع کلان اجتماعی و اقتصادی آغاز کردند که در حال حاضر چالشها احصا و راهکارها نیز ارائه شده است.

2 دی 1398

درخواست پلوسی برای تغییر قانون ممنوعیت اعلام جرم علیه رئیس جمهوری

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از تمایل به تغییر مقرراتی که اجازه نمی دهد وزارت دادگستری کشورش علیه رئیس جمهوری مشغول به کار اعلام جرم کند، اطلاع داد.

3 آبان 1398

درآمدهای شهری به خزانه مورد تأیید شورای شهر واریز گردد

رئیس کمیته بودجه و نظارت اقتصادی شورای شهر تهران بر لزوم واریز کلیه درآمدهای شهرداری به حساب خزانه مورد تأیید شورای شهر تهران تأکید کرد.

29 مهر 1398

تاکید شورای نگهبان نسبت به حفظ حقوق مردم و حیثیت کاندیداها

سخنگوی شورای نگهبان با انتشار سندی به اراده این شورا برای صیانت از حقوق مردم به ایرادات واردشده به لایحه قانون انتخابات شوراهای اسلامی تاکید نمود.

21 مهر 1398

حمایت از سرمایه گذاری در بخش گردشگری با تسهیلات ارزان قیمت

سرپرست گردشگری و معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر حمایت از سرمایه گذاران در حوزه زیر ساخت های گردشگری با ارائه تسهیلات ارزان قیمت تاکید نمود.

6 مهر 1398

شروع مرمت و احیای برج علی آباد کشمر در بردسکن

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بردسکن از شروع مرمت و احیای برج علی آباد کشمر بردسکن اطلاع داد.

29 شهریور 1398

انتقاد مدیر نقل وانتقالات سازمان لیگ فوتبال از برنامه ورزش و مردم

مدیر واحد جابجایی سازمان لیگ فوتبال ایران از برنامه ورزش و مردم انتقاد کرد.

20 خرداد 1398

پیشگیری از دولتی شدن شهرداری ها، کوشش برای ثبات مدیریت در شهرداری

مجید فرهانی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به این که جلسه امشب مجمع امید با حضور نمایندگان مردم تهران، اعضای شورای شهر و شهردار با دو دستور جلسه در محل شورای شهر تهران برگزار گردید، گفت: دستور نخست آنالیز لایحه ارزش افزوده بود که از سوی دولت به مجلس...

29 بهمن 1397

برخی به دنبال تحمیل افراد مورد نظر خود در انتصاب دستگاه ها هستند

به گزارش خبرنگاران، مصطفی سالاری بعدازظهر سه شنبه در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان با اشاره مصوبات سفر ریاست جمهوری در این استان، اظهارکرد: بیش از وعده های داده گردیده در این سفر در استان گیلان مصوب و اجرا گردیده است.

30 آذر 1397