اخبار و رویدادها

سی ان ان: شکاف در ائتلاف سعودی دردسر تازه دولت ترامپ

بروز شکاف در ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی برای حمله به یمن به تازه ترین دردسر دولت آمریکا تبدیل شده است.

28 شهریور 1398

ربیعی: دولت انگیزه ای برای تشکیل وزارت میراث فرهنگی ندارد ، معاون پارلمانی دولت موظف به مکاتبات برای جلوگیری از تشکیل وزارتخانه شد

سخنگوی دولت همانند معاون پارلمانی رئیس جمهور از عدم موافقت دولت با تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری خبر داد.

28 شهریور 1398

18 اقامتگاه بوم گردی در شهرستان طبس فعال است

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان طبس گفت: در حال حاضر 18 اقامت گاه بوم گردی پروانه دار در این شهرستان فعال است که 15مورد دیگر نیز در حال احداث و مجوز دریافت است.

27 شهریور 1398

جاذبه های دیدنی بوشهر را بشناسید

بوشهر یک شهر بندری در کنار سواحل خلیج فارس و از قدیمی ترین شهرهای ایرانی با قدمتی هزاران ساله است. جاذبه های طبیعی، ابنیه تاریخی و نخلستان های متعدد آن را به یکی از قطب های گردشگری تبدیل کرده است. در این مقاله سعی بر آن شده تا دیدنی ترین مکان های بوشهر...

26 شهریور 1398

دومین مؤسسه آموزش گردشگری خوزستان در خرمشهر شروع به کار کرد

با دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مؤسسه سهند اعتماد اروند به عنوان دومین مؤسسه آموزشی مدیران فنی و راهنمایان تور استان خوزستان در خرمشهر گشایش یافت.

26 شهریور 1398

کارگاه آموزش شاغلان صنایع دستی روستای کلش اردبیل دایر شد

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از راه اندازی کارگاه آموزش شاغلان صنایع دستی در روستای کلش شهرستان نمین اطلاع داد.

25 شهریور 1398

سی و ششمی گنج خانلو در مرحله دوم تور

به گزارش خبرنگاران، مرحله دوم از نوزدهمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری اندونزی امروز سه شنبه 29 مرداماه در مسافت 157.8 کیلومتر برگزار گردید که در نهایت رکابزنانی از هلند، مقدونیه و فرانسه اول تا سوم شدند. محمد گنج خانلو رکابزن تیم سپاهان ایران در این...

25 شهریور 1398

ارتقای حکم سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان به مدیرکلی

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی، سید حکمت الله موسوی را به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان منصوب کرد.

24 شهریور 1398

نمایشگاه صنایع دستی و برندهای محلی در جزیره هرمز ایجاد می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان گفت: با مشارکت بنیاد برکت، کارگاه و نمایشگاه صنایع دستی و برندهای محلی در جزیره هرمز ایجاد می گردد.

24 شهریور 1398

عملیات برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت قم در حال اجرا است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از عملیات برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت خلجستان قم اطلاع داد.

24 شهریور 1398

ضرورت معرفی میراث معنوی ایلام در صدا و سیمای مرکز استان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام، معاونان و مسئولان این اداره کل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام دیدار و تبادل نظر کردند.

23 شهریور 1398

پروتز 800 هزار تومانی را 18 میلیون می فروشند

خبرنگاران: رئیس شعبه 51 تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بخشی از پروتزهایی که به نام فراوریات کشورهایی چون آمریکا، سوییس و کانادا وارد کشور می شوند در واقع همگی فراوری کشور چین هستند.

23 شهریور 1398

نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای آئینی ایثار به میزبانی استان بوشهر برگزار می شود

مدیر کل امور هنری بنیاد با بیان اینکه، موسیقی آواها و نواها یکی از تاثیرگذارترین گونه های موسیقیایی و بستر مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار است گفت: این جشنواره در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی به میزبانی استان بوشهر برگزار می شود.

21 شهریور 1398

تعرفه بیماران خاص و صعب العلاج، واقعی نیست

هاشمی گفت: تعرفه بیماران خاص واقعی نیست و همین مسئله باعث بروز مشکلاتی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی شده است.

21 شهریور 1398

رم قرارداد اوندر را تمدید کرد

باشگاه رم قرارداد هافبک ترکیه ای خود را تمدید کرد.

20 شهریور 1398

فرودگاه عدن بسته شد

ائتلاف سعودی در پی ادامه اختلافات اعضای آن در جنوب یمن، فرودگاه شهر عدن را بسته و پروازهای آن را به فرودگاه سیئون منتقل کرد.

19 شهریور 1398

ساکنان کدام مناطق تهران از وضعیت ترافیک ناراضی ترند

بر اساس اطلاعات منتشر شده در اطلس کیفیت زندگی شهر تهران مناطق 3، 10 و 6 به نسبت سایر مناطق، کم ترین رضایت را از وضعیت ترافیک محله شان دارند.

18 شهریور 1398

شلیک زلزال1 به سمت مواضع متجاوزان در نجران

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن پیروز شدند در جدیدترین حمله موشکی خود مواضع متجاوزان را هدف قرار دهند.

18 شهریور 1398

افزایش دوباره قیمت مرغ در مرکزی

مریم جباری- اراک- خبرنگار:افزایش قیمت مرغ در چند ماه گذشته یکی از مواردی است که نارضایتی شهروندان را به همراه داشته، چراکه این جهش ناگهانی قیمت، قدرت خرید بسیاری از افراد جامعه را کاهش داده است.

16 شهریور 1398

کارنگی آنالیز کرد: سیاست گذاری های متناقض در عربستان

سیاست گذاری های بدون برنامه، ناکار آمد و متناقض دولت عربستان در طراحی پروژه های داخلی مختلف، عموما باعث شکست این سیاست ها می گردد.

15 شهریور 1398
تعداد: (243)