اخبار اقتصادی

پاسخ یک قربانی اسیدپاشی به سوالی تامل برانگیز، با کسی که این بلا را سرت آورد چه خواهی کرد؟

سهیلا، قربانی اسیدپاشی از مسائل خود بعد از این حادثه می گوید.

21 آبان 1398

بانک مرکزی نرخ رسمی 39 ارز را ثابت اعلام نمود

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی نرخ بانکی 39 نوع ارز را امروز یکشنبه برای عرضه در مرکز مبادلات ارزی ثابت اظهار داشت که بر اساس آن نرخ رسمی دلار آمریکا 28,337 ریال، پوند انگلیس 43,029 ریال و یورو 30,812 ریال مشخص شد.

19 آبان 1398

قیمت سوخت در کشورهای اطراف ایران چقدر است؟

اقتصاد نیوز: ایران در حالی دومین بنزین ارزان جهان را به فروش می رساند که بررسی ها نشان می دهد قیمت بنزین در ایران حداقل فاصله ای 4800 تومانی با ارزان ترین کشور همسایه دارد. ترکمنستان ارزان ترین بنزین پس از ایران را در میان همسایگان عرضه می کند،...

17 آبان 1398

استرالیا چشم انداز صنعت فولاد دنیا را تیره توصیف کرد

خبرنگاران: به باور فراوری کنندگان فولاد در استرالیا، چشم انداز فراوری فولاد در دنیا روشن نیست.

16 آبان 1398

پیش بینی فراوری بیش از 5000 تن تخمه سنقری

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سنقروکلیایی پیش بینی کرد: سال جاری بیش از پنج هزار تن تخمه سنقری در این شهرستان فراوری گردد.

15 آبان 1398

الاخبار: عربستان به دنبال برکناری سعد الحریری است

فارس نوشت: همزمان با فشارهای آمریکا علیه لبنان و سعد الحریری ، یک روزنامه لبنانی گفت، عربستان در کوشش است الحریری را مجبور به استعفا کند زیرا از عملکرد وی در قبال حزب الله و رئیس جمهور لبنان راضی نیست.

14 آبان 1398

مافی: دیپلماسی رئیس جمهور در نیویورک جلوی شکل گیری اجماع جهانی علیه ایران را گرفت

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که رئیس جمهور در سفر به نیویورک توانست جلوی شکل گیری اجماعی که آمریکا و به ویژه اروپایی ها را که قصد داشتند علیه ایران تشکیل دهند بگیرد و این پیغام را به دنیا برساند که تحریم ابزار کارآمدی برای به زانو...

11 آبان 1398

بیانیه اپک در رد سیاست های حمایت گرانه ترامپ

یک روز پس از آنکه دونالد ترامپ سازمان تجارت جهانی را به لطمه زدن به منافع مالی آمریکا متهم کرد، وزرای کشورهای آسیا پاسیفیک در نشست ویتنام با انتشار بیانیه ای متعهد شدند که با سیاست های حمایتگرایانه مقابله و از سازمان تجارت جهانی تبعیت نمایند.

8 آبان 1398

مهر تایید سازمان ملی استاندارد بر کیفیت بنزبن

مرندی مقدم گفت: براساس نمونه برداری و آزمایش های صورت گرفته توسط سازمان ملی استاندارد، مقدار گوگرد در بنزین تهران 24.9 بوده که از نظر ما مجاز تلقی می گردد.

6 آبان 1398

سینکلر؛ خطرناک ترین شرکت آمریکایی که نامی از آن نشنیده اید

نگرانی روزافزون در آمریکا بر سر رشد سینکلر از این باور سرچشمه می گیرد که ارتباطات نزدیک این شرکت با ترامپ، امکان دور زدن مقررات بازار را به آن داده است.

5 آبان 1398

بی پولی و بی سندی؛ مشکل دانشگاه دیار سیدجمال الدین اسدآبادی

دانشگاه سیدجمال در سال 90 با موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پذیرش دانشجو در دانشکده های فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی کار خود را در شهرستان اسدآباد شروع کرد.

5 آبان 1398

سی و چهارمین اجلاس آسه آن به روایت تصویر

سی و چهارمین اجلاس آسه آن در بانکوگ پایتخت تایلند برگزار شده است.

3 آبان 1398

مونسان اطلاع داد اجرای 1900 پروژه گردشگری در سطح کشور، به دنبال توسعه نرم افزاری در امر گردشگری هستیم

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آیین افتتاح هتل باران اصفهان با ایراد سخنانی از اجرای 1900 پروژه گردشگری در سطح کشور اطلاع داد.

3 آبان 1398

گسترش روابط گردشگری میان ایران و لبنان

دکتر عباس خامه یار رایزن فرهنگی ج.ا.ایران با اوادیس کیدانیان وزیر گردشگری لبنان دیدار و در خصوص مسائل گردشگری و گسترش این صنعت میان دو کشور به بحث و گفتگو پرداخت.

2 آبان 1398

سرنوشت لایه های نفتی پارس جنوبی چه می شود؟

تولید آزمایشی در لایه نفتی، 29 اسفندماه سال 1395 آغاز و این طرح در فروردین ماه 96 همزمان با افتتاح پنج فاز پارس جنوبی به طور رسمی افتتاح شد اما هنوز امضای قرارداد توسعه این میدان برخلاف فراز و نشیب هایی که سپری کرده، به نتیجه نرسیده است. البته به تازگی مسوولان...

1 آبان 1398

ظریف: اقدام نظامی علیه ایران به جنگی تمام عیار می انجامد

ایرنا نوشت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری سی ان ان هشدار داد، حمله نظامی به ایران به جنگی تمام عیار منجر می گردد.

30 مهر 1398

تهیه طرح محتوایی سایت موزه راه آهن در استان گلستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از تهیه طرح محتوایی سایت موزه راه آهن استان گلستان در مجموعه ایستگاه راه آهن بندرترکمن اطلاع داد.

30 مهر 1398

آمریکا تحریم های جدیدی را علیه ونزوئلا وضع کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، آمریکا تحریمهای جدیدی را علیه ونزوئلا وضع نمود.

29 مهر 1398

درآمدهای شهری به خزانه مورد تأیید شورای شهر واریز گردد

رئیس کمیته بودجه و نظارت اقتصادی شورای شهر تهران بر لزوم واریز کلیه درآمدهای شهرداری به حساب خزانه مورد تأیید شورای شهر تهران تأکید کرد.

29 مهر 1398

برگزاری بینال و انتظار برای آمدن روزهای خوب

در راستای برگزاری هشتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران، دبیر این جشنواره گفت که تنها یک سوم از بودجه پیش بینی شده را از وزارت ارشاد دریافت کرده اند و زیرساخت های زیادی برای برگزاری جشنواره وجود دارد، ولی با این حال ترجیح دادند که دوسالانه را برگزار و در...

27 مهر 1398
تعداد: (99)