سلامتی و پزشکی

دندانپزشک خود باشید

دوست دارید خودتان بتوانید قبل از رفتن به مطب دندانپزشکی بدانید قرار است چه کاری روی دندان هایتان انجام گردد.خیلی از اوقات شما می دانید دندان ها و لثه هایتان چه مشکل دارند ولی نمی دانید که چگونه می توانید آنها را درمان کنید. در این مواقع داشتن یک جدول...

3 مهر 1400

اختلالات خون ریزی دهنده و مسائل دندانپزشکی

اگر شما یا فرزندتان به یکی از اختلالات خون ریزی دهنده مانند هموفیلی، مبتلا باشید می دانید که گاهی رفتن به مطب دندان پزشکی و درمان های دندانپزشکی دردسرساز می گردد و خون ریزی حین اعمال دندان پزشکی رخ می دهد و گاهی تا بستری شدن در بیمارستان هم پیش می...

1 مهر 1400

آرتروز و 7 توصیه غذایی

تغذیه صحیح که همه متخصصان از آن صحبت می نمایند بار خیلی از بیماری ها را کم می نماید و موجب سلامت و طول عمر می گردد. تمام کوشش علمای بهداشت و سلامت این است که مردم سالم پیر شوند و کمتر رنج بیماری ببینند.

29 شهریور 1400

گیاهی که می تواند دیابت را کنترل کند

گیاه شقاقل ایرانی بومی جنگل های شمال ایران است. آنالیز ها نشان داده که گونه های دیگر این گیاه در طب سنتی چین، برای درمان دیابت مورد استفاده قرار می گیرند و سبب کاهش قابل توجه قند خون می شوند.

26 شهریور 1400

توخل: قهرمانی در لیگ قهرمانان اعتیار آور است!

سرمربی چلسی به بازیکنانش هشدار داد که باید در این رقابت ها از صفر آغاز نمایند.

25 شهریور 1400

تحقیقات تازه: مرگ واکسن نزده ها 11 برابر بیشتر از افراد واکسینه است

نتایج یک بررسی تازه نشان می دهد، افراد واکسینه نشده 11 برابر بیشتر از افرادی که کاملاً در برابر ویروس کرونا واکسینه شده اند جان خود را از دست می دهند.

23 شهریور 1400

چگونه با عوارض شب کاری مقابله کنیم؟

زندگی امروز /مطالعه ای در سال 2010 گزارش نموده است که شب کاری از ریسک فاکتورهای سلامت و تندرستی به شمار میرود، هم از نظر اجتماعی و هم از نظر روان تنی.

13 شهریور 1400

افزایش مرگ های کرونایی ادامه خواهد داشت

معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران با بیان اینکه فرایند بیماری در تهران متاسفانه سینوسی است و کاهشی نداشته ایم، گفت: در عین حال تعداد مرگ ها کماکان بالاست و همچنان افزایش مرگ ها ادامه خواهد داشت.

9 شهریور 1400

فعالیت 60 مرکز بخش خصوصی در حوزه دامپزشکی

رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی خراسان جنوبی از فعالیت 60 مرکز بخش خصوصی در حوزه دامپزشکی در استان خبر داد.

9 شهریور 1400

تخت خواب دو نفره شیک با طراحی شناور مناسب اتاق های کوچک

تخت های شناور از لحاظ ظاهری بسیار چشم گیر هستند. در حقیقت وقتی نامی از مدل های تخت خواب دو نفره شیک می بریم امکان ندارد از کنار مدل های شناور به سادگی گذشت. در این مطلب با 25 مدل نو تخت خواب دو نفره با حالتی شناور آشنا خواهید شد که برای دکوراسیون اتاق های...

8 شهریور 1400

آیا گرفتن مدرک دکتری به هزینه و زحمتش می ارزد؟

هر ساله لشکری از دکتر های بیکار از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند بدون آنکه منظره اطمینان بخشی جلویشان باشد. شاید باید این دوره را کنار بگذاریم و روش های دیگری را برای تحصیلات پیشرفته امتحان کنیم.

7 شهریور 1400

مرگ دلخراش جوان عابرپیاده در بلوار الغدیر قم

سخنگوی اورژانس 115 قم از برخورد مرگبار عابر پیاده با خودروی سواری در بلوار الغدیر قم خبر داد.

6 شهریور 1400

هیچ موردی از کرونای هندی در سیستان و بلوچستان مشاهده نشده است

سلیمی گفت : بیش از 80 درصد موارد شناسایی شده ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان از نوع جهش یافته انگلیسی است و تا به امروز موردی از ویروس هندی شناسایی نشده است.

4 شهریور 1400

راه های جلوگیری از ریزش مو در مردان

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که مردان را بسیار اذیت و نگران می نماید. برای جلوگیری از ریزش مو در مردان راه حل های زیادی وجود دارد که با تغذیه و سبک زندگی مرتبط است.

1 شهریور 1400

فن بیان؛ راه هایی برای بهبود فن سخنوری در جمع

فن بیان و سخنرانی در جمع برای بسیاری یک هیولای عظیم است. بر خلاف تصور عموم، تقویت فن بیان کار چندان سخت و دشواری نیست و می توان با رعایت نکات مربوط، آن را تقویت کرد.

30 مرداد 1400

آمار فوتی های کرونا در ایران آدینه 22 مرداد 1400

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز (22 مردادماه 1400) و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی 39 هزار و 119 بیمار نو مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده است و متاسفانه 527 بیمار هم جان خود را از دست دادند.

26 مرداد 1400

شرایط ورود به ترکیه در دوران کرونا

شرایط ورود به ترکیه در دوران کرونا چگونه است؟شرایط ورود به ترکیه با شیوع ویروس دلتای کرونا به حالت بحرانی درآمده است، از این رو وزارت کشور ترکیه شرایطی را برای ورود مسافران به این کشور در نظر گرفته است. شرایط ورود به ترکیه در دوران کرونا به گونه ای است...

25 مرداد 1400

تجاوز به 3 دختر معلول در ارومیه؟

بعضی منابع و رسانه ها مدعی شدند در یکی از مراکز نگهداری معلولین زیر نظر بهزیستی در ارومیه به سه دختر معلول تجاوز شده است.

24 مرداد 1400

نقش رسانه ها در روشنگری و فراوری محتوا در دوران کرونا بی نظیر است

استاندار ایلام نقش رسانه ها را در دوران کرونا بی نظیر دانست

23 مرداد 1400

بیماری مرگباری که اشک خونین نشانه آن است

الکساندر میاسنیکوف پزشک مشهور روسی می گوید که اشک های خونین نشانه وجود یک مشکل جدی در سلامتی فرد است.

20 مرداد 1400
تعداد: (387)