تناقضات جدید وزیر ورزش در رسانه ملی!، آقای سلطانی فر کلاهتان را بالاتر بکشید

به گزارش تایمر سرگرمی، بحث در خصوص کارنامه سیاه سلطانی فر زیاد است، اما تنها نکته امیدواری درخصوص وزیر دولت تدبیر این است که اگر مجلس و دیگر نهاد های نظارتی قدرت برخورد با او را ندارند، اما گذر ایام به خوبی سلطانی فر و همکارانش را به سمت در خروج راهنمایی می نماید.

تناقضات جدید وزیر ورزش در رسانه ملی!، آقای سلطانی فر کلاهتان را بالاتر بکشید

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درحالی که وزیر اجباری ورزش داغ پاسخگویی در یک نشست خبری را بر دل طرفداران فوتبال و اصحاب رسانه گذاشته، ساعتی پیش در قاب سفارشی رسانه ملی (شبکه 5) ظاهر شد و با گل و بلبل جلوه دادن اوضاع ورزش کشور به مناسبت 22 بهمن، باز هم کام ورزش دوستان علی الخصوص اهالی فوتبال را تلخ کرد.

سلطانی فر در این اظهاراتش اعتقاد داشت اگر اشتباه منجر به گل اول ژاپن رخ نمی داد، تیم ملی می توانست به فینال برسد و قطر را هم به راحتی! در فینال شکست دهد تا قهرمان آسیا گردد. اما جناب وزیر یادش رفته که تا قبل از آن اشتباه، تیم ملی به شدت تحت فشار بود و برای همه ما به نوعی بازی های ایران در جام جهانی و فشار شدید اسپانیا و پرتغال تداعی شده بود. جناب وزیر که حالا موفقیت های تیم ملی در دو صعود به جام جهانی را به نام خودش زده، یادش رفته که در همین جام ملت های آسیایی که اصلا در آن مستحق قهرمانی نبودیم، قصد داشت حشمت مهاجرانی را با سفارش جواد خیابانی! و خودشیرینی های مازیار ناظمی، جایگزین کارلوس کی روش کند؛ آنهم حین برگزاری مسابقات! همچنین گفتنی است که دشمنی جناب وزیر با کی روش و تیم تحت راهنماییش به حدی بود که در مراسم بدرقه یوزها به جام ملت ها حاضر نشد تا تیم ملی کشورمان در غریبانه ترین حالت ممکن راهی قطر و سپس امارات گردد.

وزیر ورزش در قسمتی دیگر از اظهارِ فضلش سراغ دو تیم نگون بخت پایتخت رفت و با بیان اینکه پرسپولیس 2 بار به فینال آسیا رسیده و استقلال هم به یک چهارم، این نتایج را غیرقابل قیاس با دهه های گذشته دانست. آقای وزیر! آیا حضور در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان برای تیمی که دو بار قهرمان آسیا شده، افتخار محسوب می گردد؟ آیا فراموش کردید استقلال قبل و بعد از همین بازی یک چهارم به لطف گماشته هایتان درگیر چه مسائل و حواشی عجیبی بود؟ آیا نمی دانید که استقلال طی سال های اخیر یک زمین تمرین ثابت و در خور شأن نام این باشگاه نداشته است؟ بله جناب سلطانی فر، کلاهتان را بالاتر بکشید و به حضور استقلال در یک چهارم افتخار کنید؛ این ها همه حاصل تصمیمات شخص شماست.

جناب وزیر! دو بار صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان در چه شرایطی رقم خورده؟ چرا از دو شکست این تیم در فینال حرفی نمی زنید؟ شاید فراموش کردید که پرسپولیس هر دو بار با دست خالی و با درایت کادر فنی اش به فینال رسید. جناب وزیر! نظر حضرتعالی درخصوص نقل قول چوب خط برانکو پُر شده بود و باید می رفت چیست؟ از خود نمی پرسید تیمی که به فینال آسیا رسیده چرا باید با پنجره بسته روبرو باشد؟ چرا از رسول پناه، دیگر افتخار شخصی خود حرفی نمی زنید؟ آقای سلطانی فر! راستی از پاداش های آسیایی پرسپولیس در سال 2018 چه خبر؟

بحث در خصوص کارنامه سیاه سلطانی فر زیاد است اما تنها نکته امیدواری درخصوص وزیر دولت تدبیر این است که اگر مجلس و دیگر نهادهای نظارتی قدرت برخورد با او را ندارند اما گذر ایام به خوبی سلطانی فر و همکارانش را به سمت در خروج راهنمایی می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1458

به "تناقضات جدید وزیر ورزش در رسانه ملی!، آقای سلطانی فر کلاهتان را بالاتر بکشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تناقضات جدید وزیر ورزش در رسانه ملی!، آقای سلطانی فر کلاهتان را بالاتر بکشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید