تحریم خبرنگاران ایرانی در نشست خبری تیم ملی آمریکا

به گزارش تایمر سرگرمی، اکیپ ده نفره از خبرنگاران اعزامی ایران به قطر، برای پوشش تمرین تیم ملی آمریکا با کارشکنی آن ها روبه رو شدند.

تحریم خبرنگاران ایرانی در نشست خبری تیم ملی آمریکا

خبرنگاران ایرانی یک ساعت مانده به شروع تمرین به سالن مدیای زمین تیم ملی آمریکا وارد شدند که قرار بود دو عضو تیم ملی آمریکا در آن به پرسش های خبرنگاران پاسخ دهند.

اما ماجرا وقتی شروع شد که پس از ورود واکر زیمرمن و تیم ریم دو مدافع تیم ملی فوتبال آمریکا، همه فرصت های پرسش به خبرنگاران آمریکایی داده شد و افسر خبری یانکی ها اجازه سوال به نمایندگان رسانه های ایرانی نداد.

این اقدام دقیقا به جلسه قبل از بازی برمی شود؛ جایی که با ورود خبرنگاران ایرانی و دقایقی مانده به شروع نشست پرسش و پاسخ، نمایندگان رسانه های آمریکایی هماهنگ و دسته جمعی سالن را ترک نموده و برای چند دقیقه جلسه سرپایی بیرون از سالن تشکیل دادند! این اقدام ناگهانی و غیرمعمول تعجب گروه خبری ایرانی را برانگیخت!

در این میان، یکی از خبرنگاران ایرانی حاضر در سالن، پس از طرح سوال چهارده خبرنگار آمریکایی، پایان در آخرین ثانیه های برنامه، میکروفن را به دست گرفت و به مسئول خبری تیم ملی فوتبال آمریکا گفت: اینجا جام جهانی است نه جام لیگ MLS آمریکا.

سپس دو بازیکن آمریکایی، مختصر توضیحاتی به خبرنگار ایرانی پرسشگر دادند.

بعد از این رخداد، چند خبرنگار آمریکایی اطراف خبرنگاران ایرانی جمع شده و به نحوی از آن ها دلجویی کردند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آذر 1401 بروزرسانی: 10 آذر 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2146

به "تحریم خبرنگاران ایرانی در نشست خبری تیم ملی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم خبرنگاران ایرانی در نشست خبری تیم ملی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید