رضا یزدانی برای تیم ملی خواند

به گزارش تایمر سرگرمی، آهنگی که با صدای رضا یزدانی و موسیقی بابک زرین و ترانه مهدی ایوبی و تنظیم بهتاش زرین به زودی منتشر خواهد شد، مراحل فراوری آن از اواخر تیرماه شروع شده بود.

رضا یزدانی برای تیم ملی خواند

گفته شده که این آهنگ نسبت به سایر قطعات رسمی تیم ملی ایران در جام های جهانی قبلی از نظر محتوای کلام و فرم موسیقی، تفاوت های زیادی دارد. این آهنگ از نظر فرم و محتوا ضمن حفظ المان های حماسی و متناسب با فضای فوتبال جام جهانی، با در نظر گرفتن سلایق نسل جوان و نوجوان تهیه شده است.

به تازگی هم از سوی فدراسیون فوتبال، محمد معتمدی به عنوان خواننده آهنگ تیم ملی در جام جهانی 2022 انتخاب و معرفی شده بود. اما این خبر در حالی اعلام شد که او ساعاتی بعد خاطرنشان کرد که آهنگ نوی اجرا ننموده و اثر مذکور از میان آهنگ های گذشته او انتخاب شده است.

البته زمزمه هایی هم درباره نام های نو به عنوان خواننده آهنگ تیم ملی در جام جهانی به گوش می رسد. چرا که فدراسیون اعلام نموده که در پی یک آهنگ مناسب نسل جوان و نوجوان هم هست.

فراوری آهنگ تیم ملی با صدای رضا یزدانی و موسیقی بابک زرین بیش از سه ماه زمان برد و ضبط آن در فصل تابستان صورت گرفته بود. به گفته دست اندرکاران پروژه، این آهنگ به سفارش فدراسیون فوتبال آماده نشده و با حمایت و بودجه بخش خصوصی و صرفاً برای حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2022 قطر و برای طرفداران آماده شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 آبان 1401 بروزرسانی: 10 آبان 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2136

به "رضا یزدانی برای تیم ملی خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا یزدانی برای تیم ملی خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید