جدایی در گروه مشهور کره ای؛ فروپاشی بی تی اس؟

به گزارش تایمر سرگرمی، اعضای گروه هفت نفره کی پاپ بی تی اس (BTS) از توقف فعالیت این گروه خبر دادند. آن ها گفته اند که این وقفه موقت است و تنها فرصتی است که اعضای گروه به کار های فردی شان رسیدگی کنند. اما برخی رسانه ها مدعی اند که این اطلاعیه رسمی نشانه جدایی اعضا و تمرکز آن ها رو فعالیت های انفرادی در حوزه کی پاپ است.

جدایی در گروه مشهور کره ای؛ فروپاشی بی تی اس؟

به گزارش خبرنگاران، هفت عضو محبوب بی تی اس (BTS) که به دلیل ایجاد میلیارد ها دلار درامد برای اقتصاد کره جنوبی اعتبار دارند، در جریان شام سالانه خود در سه شنبه شب، که به مناسبت سالگرد تشکیل گروه برگزار می شود، این خبر غافل گیر کننده را اعلام کردند.

جی هوپ 28 ساله، در این رابطه گفته که این گروه باید مدتی را جدا از هم بگذرانند تا یاد بگیرند که چگونه دوباره یکی شوند. جیمین 26 ساله هم گفته که تلاش می کنیم هویت خود را پیدا کنیم و این یک فرآیند طاقت فرسا و طولانی است.

جونگ کوک 24 ساله هم اضافه کرد: ما قول می دهیم که روزی بالغ تر از آنچه که اکنون هستیم بازگردیم.

اما چیزی نگذشت که Hybe، شرکت اسپانسر و همکار این گروه، اعلام کرد که گروه متوقف نمی شود و پروژه های گروهی و انفرادی ادامه خواهد داشت.

البته هیچ یک از اعضای این گروه ادعای Hybe را تایید و یا تکذیب نکرد. اما به نظر می رسد که جی هوپ، آر ام، سوگا، جونگ کوک، وی، جین و جیمین تصمیم خود را برای وقفه در فعالیت گروه بی تی اس (BTS) گرفته اند.

در این میان گاردین به نقل از طرفداران کره ای کی پاپ احتمال داده که برخی از اعضای گروه بی تی اس (BTS) با چالش خدمت سربازی در کره جنوبی روبرو هستند. از همین رو فعالیت شان را متوقف کرده اند و احتمالا برخی از آن ها باید تا پایان سال جاری میلادی برای گذراندن سربازی خود را به ارتش معرفی کنند.

گاردین مشخصا به جین، به عنوان قدیمی ترین عضو گروه اشاره کرده و گفته که قرار است او تا پایان سال جاری تقریباً دو سال خدمت خود را در ارتش آغاز کند.

در مقابل برخی از دیگر از طرفداران نیز احتمال می دهند که وجود برخی اختلافات در درون گروه منجر به توقف فعالیت آن ها شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2071

به "جدایی در گروه مشهور کره ای؛ فروپاشی بی تی اس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی در گروه مشهور کره ای؛ فروپاشی بی تی اس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید