تعطیلی ناوگان حمل ونقل عمومی تهران منوط به ابلاغ دستور ستاد کرونا است

به گزارش تایمر سرگرمی، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اظهار داشت: برابر مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در خصوص فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت تصمیم گیری خواهیم کرد.

تعطیلی ناوگان حمل ونقل عمومی تهران منوط به ابلاغ دستور ستاد کرونا است

به گزارش خبرنگاران، یوسف حجت با بیان اینکه پیشنهاد تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر شامل مترو و اتوبوس، فردا (شنبه، 9 فروردین) در ستاد مدیریت بیماری کرونا بررسی و درخصوص نحوه فعالیت آن تصمیم گیری خواهد شد، شرح داد: شهرداری تهران بر اساس مصوبات این ستاد در خصوص تعطیلی ناوگان عموم شهر عمل خواهد کرد و تا به امروز مصوبه ای مبنی بر تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران به شهرداری تهران ابلاغ نشده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر فعالیت خط 5 متروی پایتخت محدود شده و توقف اعزام قطارها از ایستگاه کرج تا هشتگرد نیز اجرا شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران یادآور شد: باید تمامی ابعاد تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران سنجیده شود زیرا در حال حاضر مشاغلی هستند که تعطیل نشده و کارکنان آن نیاز دارند تا با استفاده از این ناوگان به محل کارشان مراجعه کنند. از همین رو چنانچه حمل و نقل عمومی تعطیل شود، ممکن است برخی از شاغلان که لازم است در محل کار خود حضور یابند و امکان استفاده از خودروی شخصی ندارند با مشکل روبرو شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 897

به "تعطیلی ناوگان حمل ونقل عمومی تهران منوط به ابلاغ دستور ستاد کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی ناوگان حمل ونقل عمومی تهران منوط به ابلاغ دستور ستاد کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید