بیانیه هیات مدیره خانه سینما در پی حواشی کرونا در پشت صحنه فیلم ها

به گزارش تایمر سرگرمی، تهران (پانا) - هیات مدیره خانه سینما در پی شیوع کرونا در پشت صحنه فیلم ها، بیانیه ای منتشر کرد.

بیانیه هیات مدیره خانه سینما در پی حواشی کرونا در پشت صحنه فیلم ها

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

در متن این بیانیه آمده است: دامنه شیوع ویروس کرونا به صحنه های فیلمبرداری رسیده است. عوامل انسانی انواع تولیدات صنعت تصویر کشور اعم از داستانی، مستند و انیمیشن در تولید آثار سینمایی، سریال، فیلم کوتاه و غیره در خطر هستند. جان تک تک نیروهای فیلمسازی بالاخص اعضای خانه سینما برای ما اهمیت دارد و در مقابل آنان مسئول هستیم. لذا بواسطه همین تعهد دستگاه های سیاستگذار، سرمایه گذار و تولید کننده انواع صنعت تصویر را در قبال کسانی که در حرفه های مختلف فیلمسازی فعال هستند بویژه اعضاء خانه سینما پاسخگو می دانیم.

هیات مدیره خانه سینما توجه به توصیه های ستاد مدیریت بیماری کرونا در کشور و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در کلیه پروژه ها را برای حفظ جان تمامی عوامل انسانی الزامی دانسته و به همین دلیل و بنا به وظیفه ذاتی خود که حمایت از اعضای جامعه اصناف سینمایی کشور است، تشکیل شورایی از متخصصین و نمایندگان صنوف در زمینه های مختلف فیلمسازی را در دستور کار خود قرار داده است.

این شورا با بررسی شرایط و امکانات لازم و همراهی ستاد مدیریت بیماری کرونا در کشور اصول و تمهیدات شایسته را برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در میان عوامل فیلمسازی وضع خواهد کرد و خانه سینما مراکز و افراد ذیربط را موظف به اجرای آن و راه حل های تبیین شده می داند.قطعاً حفظ سلامتی اعضای خانه سینما همراه با توجه به مسائل حرفه ای و معیشتی آنان، با دقت و حساسیت لازم مورد نظر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1272

به "بیانیه هیات مدیره خانه سینما در پی حواشی کرونا در پشت صحنه فیلم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه هیات مدیره خانه سینما در پی حواشی کرونا در پشت صحنه فیلم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید