گزارش تمرین استقلال، حضور بازیکن مصدوم، پخش موسیقی عجیب و حضور مظلومی

بازیکن مصدوم تیم فوتبال استقلال در محل تمرین امروز آبی پوشان حضور یافت.

گزارش تمرین استقلال، حضور بازیکن مصدوم، پخش موسیقی عجیب و حضور مظلومی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تمرین آماده سازی تیم فوتبال استقلال برای دربی روز یکشنبه از ساعت 17 امروز (پنجشنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردید.

با توجه به اینکه از قبل اعلام شده بود تمرین امروز به مدت 30 دقیقه به روی اصحاب رسانه باز خواهد بود، گزارشگران، خبرنگاران و تصویربرداران زیادی از رسانه های مختلف برای پوشش تمرین استقلال حضور داشتند.

زمانی که سه بازیکن استقلال و استراماچونی برای مصاحبه نزد خبرنگاران آمدند، به دلیل ازدحام شدید خبرنگاران و تصویربرداران رسانه های خبری مشکلاتی به وجود آمد و این مسئله کار را برای خبرنگاران سخت نموده بود.

پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی و سرمربی پیشین استقلال در محل تمرین آبی پوشان حضور یافت و پس از صحبت با جواد زرینچه و خوش وبش با چند بازیکن استقلال نظاره گر تمرین شد.

زمانی که جواد زرینچه در تمرین استقلال حضور یافت، بعضی از خبرنگاران از بسته بودن تمرینات استقلال گلایه کردند و به سرپرست استقلال گفتند که در تیم پرسپولیس هفته ای یک بار تمرینات به سوی خبرنگاران باز است، اما در استقلال وقتی چنین مجموعه ای برای برگزاری تمرینات وجود دارد، چرا خبرنگاران نمی توانند در محل تمرین حضور یابند؟

مجموعه ورزشی انقلاب که به تازگی در اختیار استقلالی ها قرار گرفته دارای امکانات خوبی است و بازیکنان نیز از آن رضایت دارند، اما چمن زمین تمرین پستی بلندی هایی دارد.

گروهی از بچه ها پویش کار که تحت نظر کمیته امداد هستند، میهمان تمرین استقلال بودند و شاخه گل هایی تقدیم بازیکنان استقلال کردند. همچنین بازیکنان استقلال نیز به آنها کیف مدرسه اهدا نموده تا به نوعی پاسخ آنها را بدهند. وریا غفوری به عنوان کاپیتان استقلال تمام بازیکنان را جمع کرد و از آنها خواست که پیش از شروع تمرین به سراغ این بچه ها بروند.

تمرین با صحبت های استراماچونی شروع شد و سرمربی آبی پوشان دقایقی در مورد تمرین امروز با آنها صحبت کرد.

فرشید اسماعیلی که به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی با نفت مسجدسلیمان از حضور در دربی محروم است، با بازیکنان تمرین کرد. هر فردی که هافبک استقلال را می دید، از او در مورد بخشیده شدنش در دربی سؤال می کرد.

اگر چه حضور خبرنگاران و عکاسان در تمرین استقلال پررنگ بود، اما افراد متفرقه نیز در کنار زمین تمرین استقلال دیده می شدند.

پس از گذشت 30 دقیقه از شروع تمرین محمد نوری فر، مدیر رسانه ای استقلال از اصحاب رسانه خواست که محل تمرین را ترک نمایند.

چند بانوی طرفدار فوتبال در محل تمرین استقلال حضور داشتند.

در هنگام شروع تمرین، موزیک های عجیبی از یکی از مجموعه های اطراف زمین چمن انقلاب پخش می شد که در نوع خودش عجیب بود! البته پس از گذشت دقایقی موزیک قطع شد تا بازیکنان به تمرین بپردازند.

بهزاد غلامپور به صورت اختصاصی با دروازه بانان تمرین می کرد و از سوی دیگر استراماچونی برای بازیکنان کارهای تاکتیکی را شرح می داد.

شیخ دیاباته تنها غایب تمرین استقلال بود و فرشید باقری که به دلیل مصدومیت مدتی دور از تمرینات است، با لباس شخصی نظاره گر تمرین بود. اگر چه هنوز تکلیف دیاباته برای دربی معین نیست، اما ظاهراً به کادر فنی استقلال گفته شده است که این بازیکن به دربی نمی رسد.

به گزارش خبرنگاران، دربی 90 از ساعت 16 یکشنبه هفته آینده در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر در استادیوم آزادی و با قضاوت موعود بنیادی فر برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 30 مهر 1398 شناسه مطلب: 364

به "گزارش تمرین استقلال، حضور بازیکن مصدوم، پخش موسیقی عجیب و حضور مظلومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین استقلال، حضور بازیکن مصدوم، پخش موسیقی عجیب و حضور مظلومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید