حمله وریا غفوری به مدیر پرسپولیس

به گزارش تایمر سرگرمی، وریا غفوری طی روزهای اخیر به تیتر شماره یک رسانه ها تبدیل شده است. از درخواست برای خرید واکسن که با واکنش های مثبت و منفی همراه شد تا قهر او از ورزشگاه، انتشار نامه قرارداد او توسط رسانه ها و نرفتن به سر تمرین پس از ملاقات روز آدینه، همه دست به دست هم داد تا کاپیتان آبی ها چند روز پر خبری را پشت سر بگذارد.

حمله وریا غفوری به مدیر پرسپولیس

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

او پیش از ملاقات مقابل نساجی در مصاحبه با همشهری صحبت هایی را بیان نمود ولی پس از اتفاقات پیش آمده میان او و باشگاه استقلال به ذکر جمله فعلاً ترجیح می دهم سکوت کنم کفایت کرد تا شاید کاپیتان آبی پوشان طی روزهای آینده در این خصوص صحبت هایی را مطرح کند.

* توقعات از استقلال بالاست

واقعیت این است که توقع از تیم ما بالاست و بحق هم بالاست، چون تیم مان از نظر بازیکن خیلی پتانسیل خوبی دارد و می تواند در سطحی عالی بازی کند. تقریبا مثل نیمه دوم بازی آخرمان مقابل نفت مسجدسلیمان که واقعا بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما توانایی اش را داریم که در بیشتر بازی ها همینطور باشیم. به نظرم توقعاتی که از ما هست تا حدودی بی دلیل نیست و ما سعی می کنیم هر هفته بهتر شویم. هم کادر فنی هم خود ما بازیکنان کوشش مان را می کنیم تا به همان سطح خوبی که می توانیم، برسیم. قطعا در ادامه راه به سطح ایده آل خواهیم رسید. یعنی تمام کوشش مان را می کنیم که بازی خیلی خوبی انجام دهیم تا تماشاگرپسند باشد و طرفدار دوست داشته باشد.

* باید ممنون احمد سعادتمند باشیم

استقلال سال جاری نسبت به سال های گذشته فقط یک نکته مثبت داشته و آن اینکه کمترین تغییرات را از نظر بازیکن در فصل نقل وانتقالات داشتیم. این تنها نکته مثبت بوده وگرنه کمبودها همچنان به قوت خودش باقی است. ضعف مدیریت همچنان مثل سال های گذشته وجود دارد. ضمن اینکه باید تأکید کنم اگر نکته مثبت سال جاری عدم تغییرات زیاد در بین بازیکنان است، باید ممنون آقای سعادتمند (مدیر سابق استقلال) باشیم که تمام کوشش خود را به کار گرفت تا این اتفاق بیفتد و بازیکنان زیادی از تیم جدا نشوند. نتیجه این ثبات را ان شاءالله آخر فصل می گیریم.

* یک روزهایی توپ برای من نمی چرخد

واقعیتش من تا یک بخشی از اینکه گفته می شود وریا همیشگی نیستم، موافقم ولی خب فوتبال یک بازی تیمی است. یک روزهایی برای یک مدافع کنار آنطور که باید و شاید توپ نمی چرخد تا بتواند توانایی اش را نشان دهد، ولی من همواره یاد گرفتم که کار خودم را انجام بدهم و در این بین نقدها نابجا هیچ تأثیری روی من نمی گذارد.

* مقداری از هجمه ها علیه استقلال غیرمنصفانه است

استقلال تیمی است که همواره پیرامونش حاشیه بوده و ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که مثل یک تیم معمولی در آرامش کامل به سر ببرد، به خصوص با این شیوه مدیریتی که در این باشگاه هست. فقط تنها چیزی که می توانم به شما بگویم این است که بله هجمه هایی که علیه تیم ما بوده یک مقدار غیرمنصفانه و بیش از حد بوده است. حالا شاید بخشی از مسائل به این برمی شود که تیم چند سالی است که جام نگرفته . طرفداران ما تحت فشار هستند و واقعا دوست ندارند تیم شان دوم یا سوم شود. به همین خاطر صبر آنها کم شده و دوست دارند همه بازی ها را ببریم که تا یک جایی قابل قبول است اما مهم این است که تیم را حمایت نمایند که وارد حاشیه نشوند تا به آن هدف مشترک مان که قهرمانی است، برسیم.

* رویارویی با علی کریمی جذاب است

بازی های لیگ قهرمانان یک سطح دیگر از رقابت است و ما باید تا آن روز از فرصت مناسبی که در اختیارمان هست، به بهترین شکل استفاده کنیم. واقعا بازی در آسیا برای ما جذاب است. چند سال است در این بازی ها شرکت می کنیم ولی متأسفانه نتیجه دلخواه حاصل نشده ولی باز هم خوش بین هستم و باز هم کوشش می کنیم تا سال جاری اتفاق خوبی را رقم بزنیم. در خصوص رویارویی با علی کریمی در تیم الدحیل هم بگویم علی دوست خوب من و همبازی ما در استقلال بوده به همین دلیل برای تیم ما هم جذاب است. ما بیرون زمین خیلی رفیق هستیم ولی داخل زمین رقبای سرسختی برای همدیگر خواهیم بود.

* کسی جز کریمی رئیس فدراسیون شود، انتخابات درستی نبوده است

حضور علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال برای من یک خبر راضی نماینده بود. اینکه بعد از سال ها یک آدم از دل فوتبال در رأس فدراسیون بایستد برای من خبر خیلی خوبی خواهد بود. حالا اسم خیلی فرقی نمی کند. چه علی آقا کریمی باشد، چه علی آقا دایی باشد و چه آقای قلعه نویی. مهم این است که از دل فوتبال باشد و مسائل را از نزدیک تجربه نموده باشد تا بتواند به فوتبال یاری کند. من مطمئنم یکی مثل آقای کریمی می تواند این اتفاق را رقم بزند. با توجه به اینکه ایشان یک چهره بین المللی است، خیلی کارها می تواند برای ما انجام دهد و امیدوارم پشت پرده ای وجود نداشته باشد و رأی ها از قبل چیده نشده باشد. جز علی کریمی هر شخص دیگری رئیس شود، به نظر من قطعا این انتخابات، انتخابات درستی نبوده است.

* باید از مسئولان مطالبه گر واکسن باشیم

جا دارد یک بار دیگر فوت مرحوم مهرداد میناوند را به اهالی فوتبال تسلیت بگویم و از خدای عظیم برای بازماندگان و خانواده میناوند طلب صبر کنم. واقعا تسلیت کمترین واژه ای است که می توانم به آنها بگویم. مطمئنا برایشان خیلی سخت بود که یک ورزشکار عظیم را در 45سالگی به خاطر یک ویروس از دست بدهند.

اگر این اتفاق چندماه پیش می افتاد که هنوز واکسنی وجود نداشت، همه می گذاشتیم به پای تقدیر و حکمت. اما الان نمی شود خیلی راحت از این اتفاقات گذشت چون یک سری از واکسن ها تأییدیه جهانی گرفته اند و سازمان بهداشت جهانی آنها را تأیید نموده است. ما باید مطالبه گر باشیم و از مسئولان کشورمان بخواهیم تا واکسن تأییدشده برایمان تهیه نمایند. این کمترین توقع ممکن است.

* حمله به من راهنمایی شده و شرم آور است

مسئولان کشور باید واکسن را به مردم برسانند تا زندگی ها به روال عادی برشود. یک سری آدم ها هم بابت این استوری به من حمله نموده بودند که وقتی می رفتم پیج ها را می دیدم، متوجه شدم بالای 90درصد اینها آدم های واقعی نیستند. پیج های فیکی بودند که می آمدند در فضای مجازی به من حمله می کردند. باعث تأسف است یک سری آدم هایی که در اقلیت هستند، اینطوری بخواهند به یک حرف واکنش نشان بدهند. یک لشگر سایبری راه بیندازند که به یک آدم حمله نمایند، چون برخلاف نظر آنها صحبت نموده است. این واقعا شرم آور است.

* ساخت واکسن ایرانی، باعث غرور ما می شود

ما انسان ها باید یاد بگیریم به انتخاب های همدیگر احترام بگذاریم. تهیه واکسن یک وظیفه است که باید مسئولان برای کشورمان انجام دهند. واکسیناسیون عمومی باید انجام شود. برای من نوعی و مطمئنا امثال من فرقی نمی کند واکسن ایرانی یا خارجی باشد. خدا کند یک واکسن ایرانی بیاید که ما در جهان سربلند باشیم و به دکترها و دانشمندان کشورمان افتخار کنیم. بگوییم چقدر ما خوشبختیم که دانشمندان ما توانستند واکسنی را کشف نمایند که تأییدیه سازمان بهداشت جهانی را دارد. مطمئنا این اتفاق باعث غرور ما می شود اما اگر نتوانستیم، باید واکسن بخریم تا کل مردم بتوانند واکسن بزنند. حالا هر واکسنی بود مهم نیست، مهم این است که مردم بتوانند در کنار هم بدون استرس زندگی نمایند.

* ابراهیم شکوری عین یک کودک کری می خواند

حقیقتش برای من عجیب است که آقای شکوری می آید عین یک کودک کری می خواند. من موقعی که ایشان به عنوان سرپرست دبیرکلی به فدراسیون رفتند، خیلی راضی شدم که به هرحال یک فرد فوتبالی توانسته پست مدیریتی بگیرد، ولی او خیلی زود خودش را نشان داد و ثابت کرد لایق آن پست نبوده است. به نظر من آنهایی که در سمت های مدیریتی قرار می گیرند حق کری خوانی ندارند و باید کارشان را انجام دهند. از حق تیم شان دفاع نمایند ولی حق ندارند کری بخوانند. این خیلی کار سخیف و زشتی است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1453

به "حمله وریا غفوری به مدیر پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله وریا غفوری به مدیر پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید