تور استرالیا ارزان: توریست استرالیایی طعمه کروکودیل شد

به گزارش تایمر سرگرمی، کروکودیل به دو جهانگرد در سواحل شمال شرقی استرالیا حمله کرد و منجر به کشته شدن یکی از آن ها شد.

تور استرالیا ارزان: توریست استرالیایی طعمه کروکودیل شد

با تور استرالیا ارزان از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

دو زن که در سواحل شمال شرقی استرالیا مشغول شنا بودند، مورد تهاجم یک کروکودیل قرار گرفتند و یکی از آن ها طعمه این حیوان درنده شد.

قربانی این حادثه زنی 46 ساله بود که در ساعت 22 شب یک شنبه به همراه دوستش وارد آب های ساحل تورنتون استرالیا شده بود. دوست این توریست نتوانست او را از این مرگ وحشتناک نجان دهد و کروکودیل او را با خود به درون آب برد.

آنالیز نیروهای پلیس با هلی کوپتر بالای این منطقه، هنوز نتیجه ای نداده و به جای مانده ای از جسد قربانی پیدا نشده است. دوست قربانی پس از رسیدن نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد. او بسیار شوکه شده بود و دستش در اثر برخورد با کروکودیل برای نجات دوستش دچار جراحاتی شده بود.

این حادثه در آب های پارک ملی دین تری کویینزلند که در لیست میراث طبیعی استرالیا به ثبت رسیده، رخ داد. افسر پلیس این پرونده مدعی است این دو زن تا کمر در آب بودند که کروکودیل به آن ها حمله کرد، اما امدادگران شاهد ماجرا می گوید آن دو فقط تا زانو در آب بودند.

این دو زن بومی نبوده و مسلما نمی دانستند آب های ساحلی این منطقه از پارک ملی کویینزلند به محل زندگی کروکودیل ها معروفیت دارد. توریستی که از این حادثه جان سالم به در برده، می گوید:

ما یک برخورد حس کردیم و بعد دوستم آغاز به جیغ کشیدن کرد و بعد به درون آب کشیده شد.

سال 2009 نیز در این منطقه، پسربچه ای پنج ساله طعمه یک کروکودیل چهار متر و 30 سانتی متری شد. از سال 1971 که کروکودیل های سواحل شمالی استرالیا به لیست گونه های در خطر انقراض راه پیدا کردند، تعداد آن ها و به همان نسبت خطر علیه توریستان افزایش پیدا نموده است.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1873

به "تور استرالیا ارزان: توریست استرالیایی طعمه کروکودیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استرالیا ارزان: توریست استرالیایی طعمه کروکودیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید