کتاب بولتون هشداری جدی درباره بی کفایتی ترامپ است

به گزارش تایمر سرگرمی، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در مقاله ای نوشت که کتاب مشاور سابق امنیت ملی آمریکا هشداری جدی درباره بی کفایتی رئیس جمهور کنونی آمریکاست.

کتاب بولتون هشداری جدی درباره بی کفایتی ترامپ است

به گزارش گروه بین الملل تایمر سرگرمی، آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه درباره بی کفایتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هشدار داد.

وی در مقاله ای در روزنامه یو اس اس تودی نوشت: هفته پیش شاهد انتشار کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا بودیم. در این کتاب بولتون به تشریح تجربه های شخصی خود با دونالد ترامپ و هشدار جدی درباره بی کفایتی وی، رویکرد خطرناکش درباره امنیت ملی تا علایق شخصی و گستاخی وی پرداخته است.

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا افزود: به طور کوتاه، بولتون در حال گفتن چیزی است که ما پیشتر نیز آن را می دانستیم. رئیس جمهور همانی است که کامل نمایان شده است: خودخواه، متکبر و التماس کننده به دیکتاتور ها در چین، ترکیه، کره شمالی و روسیه.

شیف گفت: ما در جریان محاکمه استیضاح اثبات کردیم که ترامپ صد ها میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین را متوقف کرده بود تا این کشور تحقیقات شرم آوری را علیه رقیب سیاسی خود انجام دهد. بولتون در این کتاب این موضوع را تایید کرد و شواهد بیشتری درباره آن فراهم کرد.

وی در ادامه این مقاله نوشت که بولتون در این کتاب به موارد بیشتری درباره اتهامات استیضاح رئیس جمهور اشاره کرد. در دوران تحقیقات استیضاح، من سوالاتی درباره مداخله چین در انتخابات کشورمان مطرح کردم اگر چه ترامپ چنین مداخله ای یا پیشنهاد توافق تجاری بهتر با پکن را رد کرد. بولتون مشخص کرد که بولتون چگونه به دنبال انتخاب شدن مجدد به کمک چین است و در یک مورد از شی جینپینگ رئیس جمهور چین درخواست کمک کرده و در مقابل، امتیازات تجاری به وی پینشهاد کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1092

به "کتاب بولتون هشداری جدی درباره بی کفایتی ترامپ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب بولتون هشداری جدی درباره بی کفایتی ترامپ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید