چرا سهمیه نو بنزین برای برخی واریز نشد؟

به گزارش تایمر سرگرمی، اولین واریز سهمیه بنزین یارانه ای در کیش در حالی برای برخی از مشمولان، صورت نگرفته که دلیل آن به عدم ثبت یا تمدید کیشوندی افراد برمی گردد.

چرا سهمیه نو بنزین برای برخی واریز نشد؟

به گزارش ایسنا، از ابتدای اسفندماه طرح بازتوزیع یارانه بنزین در جزیره کیش آغاز شده و اولین مرحله واریز نیز در همین تاریخ به حساب کیشوندان صورت گرفت. اما برخی خبرها از این حکایت دارد که این سهمیه برای تمامی کیشوندان واریز نشده و برخی آن را دریافت نکرده اند.

پیگیری ایسنا از سازمان منطقه آزاد کیش با این توضیح همراه شد که این عدم پرداخت به معنی گزینشی بودن واریز نیست و تمامی کیشوندان مشمول دریافت این بنزین یارانه ای هستند و اول اسفندماه برای آنها واریز اجرا شده است.

طبق این اعلام، اگر سهمیه یارانه بنزین برای افرادی واریز نشده به این دلیل است که کیشوندی آن ها ثبت و یا تمدید نشده است، این افراد باید با مراجعه به اداره کیشوندی و یا تماس با مرکز مربوطه این مشکل را حل کنند؛ به طوری که در اسرع وقت می توانند مراجعه کرده و در کمترین زمان کارت کیشوندی دریافت و یا آن را تمدید کنند.

گفتنی است که در طرح بازتوزیع یارانه بنزین همه شهروندان دارای کارت کیشوندی اعم از مالکان خودرو و افراد بدون خودرو، امکان دریافت سهمیه بنزین 20 لیتری را دارا خواهند بود.

در عین حال قیمت بنزین تغییری نکرده و نرخ بنزین یارانه ای 1500 تومان و قیمت بنزین آزاد 3000 تومان است، اما با توجه به اختصاص اعتبار بنزین به افراد به جای خودروها، هر فرد یک اعتبار لیتری خواهد داشت که می تواند در جایگاه ها از آن استفاده کند؛ ولی کسانی که نیاز به استفاده از این بنزین ندارند، می توانند اعتبار خود را برای فروش عرضه کرده و افرادی که نیاز دارند آن را خریداری کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2009

به "چرا سهمیه نو بنزین برای برخی واریز نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا سهمیه نو بنزین برای برخی واریز نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید