پاسخ کیهان به کارگزاران درباره رشد نقدینگی؛ مخلوط مساوی!

به گزارش تایمر سرگرمی، پس از آنکه برخی از حامیان دولت کوشش کردند تا علت رشد سرسام آور نقدینگی و تورم را فعالیت موسسات مالی غیرمجاز جا بزنند، کیهان در ستون گفت وشنود خود پاسخی طنز به آنها داده است:

پاسخ کیهان به کارگزاران درباره رشد نقدینگی؛ مخلوط مساوی!

گفت: روزنامه حزب اشرافی کارگزاران در خصوص تورم سنگین کنونی به سخنان رئیس جمهور در سمنان استناد نموده که گفته بود پرداخت 33 هزار میلیارد تومان به مالباختگان مؤسسات غیرمجاز تورم آورده است!

گفتم: پس درباره افزایش نقدینگی در دولت آقای روحانی از 470 هزار میلیارد تومان به 1646 هزار میلیارد تومان چه می گویند، این که 35 برابر 33 هزار میلیارد است!

گفت: شاید یادشان رفته!

گفتم: دولت در این 5 سال چرا فکری به حال مؤسسات غیر مجاز ننموده است؟! مگر مجوز آنها از سوی دولت صادر نمی گردد؟ چرا مانع نشده است؟!

گفت: ای عوام! باید پرسید مگر رانت های کلان در واگذاری ارز و سکه و خودرو کار دولت نبوده است؟!

گفتم: این سؤال هم مطرح است که مدیریت دولت تدبیر در این میان کجا بوده که کار به اینجا کشیده است؟!

گفت: چه عرض کنم؟! هزاران هزار میلیارد تومان نقدینگی که تورم طاقت فرسای کنونی را پدید آورده نمی بینند و به یک گوشه کم اهمیت که آن هم در اختیار خودشان بوده بند می نمایند!

گفتم: یارو وارد رستوران شد و سفارش خوراک مخلوط گوشت گاو و کبک داد و وقتی غذا را آوردند با تعجب به مدیر رستوران گفت؛ اینکه فقط گوشت گاو است! و مدیر رستوران گفت؛ اختیار دارید، کاملا مساوی است! چون ما هر روز صبح یک گاو و یک کبک ذبح می کنیم و گوشتشان را با هم مخلوط می کنیم!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 91

به "پاسخ کیهان به کارگزاران درباره رشد نقدینگی؛ مخلوط مساوی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ کیهان به کارگزاران درباره رشد نقدینگی؛ مخلوط مساوی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید