مهمان های برنامه همرفیق شهاب حسینی چقدر پول می گیرند؟

به گزارش تایمر سرگرمی، با حسن خدادادی، تهیه کننده همرفیق درباره این برنامه و دلایل ساخت و حاشیه های مطرح شده در این مدت صحبت کردیم.

مهمان های برنامه همرفیق شهاب حسینی چقدر پول می گیرند؟

به گزارش روزنامه فرهیختگان، بخش هایی از این مصاحبه را اینجا مرور می کنیم.

یکی از مسائلی که این برنامه از ابتدا داشته و نقدی که بر عوامل این برنامه وارد است، درباره رقم هایی است که بازیگران یا شرکت نماینده ها دریافت کردند. به جای اینکه جواب درستی بدهید رسانه ها تهدید به شکایت شدند. واقعیت این است که حرف کامل و درستی در این زمینه نشنیدیم. آیا نویدمحمدزاده 500میلیون دریافت نموده و به برنامه آمده است؟ اگر گرفته که روالی دارد. اینکه حقش بوده یا نبوده بحث دیگری است. میهمانان برنامه پول می گیرند و به برنامه می آیند؟

خیلی از میهمانان به علت بحث محتوایی پول نگرفتند، اما به خاطر احترام و صندلی شان نگذاشتیم کسی دست خالی از پیش ما برود. اما بله. مثل تمام برنامه ها خیلی ها پول گرفتند.

این کار بدی نیست که بخواهید کتمان کنید.

درست است. کسی نمی گوید پول نمی گیرند. در خصوص شخص نوید محمدزاده ما می دانیم چه کسانی و چه هزینه هایی کردند تا برنامه را بزنند و این برنامه اولین برنامه اینترنتی در این وسعت نباشد! بعد از حل شدن این موضوع همان افراد برنامه را شبیه برنامه سینا، ولی الله اعلام کردند! کار به جایی رسید که خود آقای، ولی الله آمد و گفت این برنامه شبیه برنامه اش نیست!

نقل قولی از عوامل برنامه شما بود که میهمانان پولی برای حضور در برنامه دریافت نمی نمایند.

بحث این بود که شما با پول میهمانان را می آورید. گفتیم به هر کسی زنگ می زنیم می آید. نگفتیم پول پرداخت نمی کنیم. بحث این بود که شما با پول میهمانان را برای حضور در برنامه راضی می کنید. بحث من این بود که این ها می آیند و عرف است که پول بگیرند. این بدین معنا نبود که پول نمی گیرند، ولی همه سمت این شایعه بودند که میلیاردی پرداخت می کنید. این غیرممکن است. من شرح دادم نماوا ریسکی کرد که این برنامه را خرید. عدد عجیبی دریافت نشده است.

هر قسمتی چقدر هزینه شده است؟ مثل هزینه یک فیلم سینمایی است؟

خیر. مثل صداوسیماست.

برنامه مهران مدیری را معیار بگیریم؟ من چیزی که شنیدم این است که هر برنامه بین یک تا سه میلیارد هزینه دارد. بیشتر است یا کمتر؟

دوست ندارم در خصوص این مساله شرح واضح بدهم، اما از خیلی از برنامه های سازمان ارزان تر شده است!

حتی اگر نوید میهمان باشد.

حتی اگر نوید میهمان باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1449

به "مهمان های برنامه همرفیق شهاب حسینی چقدر پول می گیرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمان های برنامه همرفیق شهاب حسینی چقدر پول می گیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید