معاون پارلمانی رئیس جمهور: برنامه دولت توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور است

به گزارش تایمر سرگرمی، معاون پارلمانی رئیس جمهور، توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از اصلی ترین برنامه های دولت مطرح نمود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور: برنامه دولت توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور است

به گزارش تایمر سرگرمی ، حسینعلی امیری در آیین افتتاح انبار مکانیزه 70 هزار تنی بوکان گفت: گسترش عدالت در تمام سطوح و توجه ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته بدور از نگاه های قومیتی، از مهم ترین سیاست های دولت است.

وی افزود: آنچه مد نظر دولت است، توسعه مناطق بر اساس ظرفیت ها و شایستگی هاست و به همین دلیل است که امروز علی رغم تمامی مسائل و مسائل، هر روز شاهد افتتاح طرح ها و پروژه های مهم در سراسر کشور هستیم.

امیری با بیان اینکه دولت برای شرایط تحریم برنامه دارد، افزود: دشمن در تلاش بود با اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی اساس نظام را مورد هدف قرار دهد اما با برنامه ریزی های مناسب و بویژه با اتحاد و همدلی مردم، تمام توطئه ها خنثی و سیاست های رژیم سلطه با شکست روبرو شده است.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه توسعه کشور هیچگاه متوقف نمی شود، گفت: بی تردید با اتحاد و انسجام ملی از این شرایط سخت نیز با سربلندی عبور خواهیم کرد و آینده بسیار درخشانی برای کشور رقم خواهد خورد.

امیری شرح داد: قدرت دیپلماسی و نظامی ایران اسلامی در کنار مهم ترین مولفه قدرت ملی یعنی اتحاد و انسجام مردم، باعث شده که دشمن در پیشبرد توطئه های خود با ناکامی روبرو شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات توسعه ای انجام گرفته در آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: در راستای بهبود شاخص های توسعه ای اقدامات بسیار خوبی در استان انجام گرفته است.

امیری شرح داد: هر کس بخواهد با تفرقه افکنی و دامن زدن به مسائل قومیتی جلوی توسعه استان را بگیرد، محکوم و مردود است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 354

به "معاون پارلمانی رئیس جمهور: برنامه دولت توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون پارلمانی رئیس جمهور: برنامه دولت توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید