مدیر شبکه آموزش سیما احکام جدید صادر کرد

به گزارش تایمر سرگرمی، مسعود احمدی افزادی در احکامی مدیران گروه آموزش عمومی و گروه آموزش رسمی و مشاور و مسئول دفتر مدیر شبکه آموزش سیما را منصوب کرد.

مدیر شبکه آموزش سیما احکام جدید صادر کرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزاش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه هفت سیما، مسعود احمدی افزادی در احکامی جداگانه سید مهدی بنی هاشمی را به سمت مدیر گروه آموزش های عمومی، شهرام کجوری را به سمت مدیر گروه آموزش های رسمی و محمد حمید هوشیار را به سمت مشاور اجرایی و مسئول دفتر مدیر شبکه منصوب کرد.

در بخشی از حکم انتصاب سید مهدی بنی هاشمی آمده است: آموزش های عمومی در حوزه های مختلف جامعه و فرد، امروزه یک احتیاج اساسی اجتماعی برای همگان بویژه نسل های نوخاسته و جوان است. از سوی دیگر توجه به جابجایی هرم سنی جمعیت در ایران، لزوم پرداختن به آموزش های عمومی برای هرم جدی جمعیتی را نشان می دهد؛ لذا ماموریت مهم این گروه بالابردن مهارت های جمعی و شخصی به وسیله آموزش عمومی با استفاده از صاحب نظران جوان و مجرب رسانه ای است.

احمدی افزادی همچنین از کوشش ها، خدمات و فعالیت های ارزنده زنده یاد رضا یوسفی محله مدیر سابق این گروه قدردانی کرد.

در حکم انتصاب شهرام کجوری نیز آمده است: یکی از ماموریت های قابل توجه این حوزه در دوره جدید توجه به گسترش کیفی و شمولیت مدرسه تلویزیونی ایران به عنوان بزرگترین حرکت آموزشی رسمی برای همه دانش آموزان سراسر کشور بوده و با قدرت بی بدیل امواج رسانه ملی در مدت زمان کوتاهی تبدیل به تکیه گاه مطمئن آموزش فرزندان و خانواده های کشور شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1129

به "مدیر شبکه آموزش سیما احکام جدید صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر شبکه آموزش سیما احکام جدید صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید