فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورای حسینی در کشور طنین انداز می گردد

به گزارش تایمر سرگرمی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد لبیک یا حسین سر دهند.

فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورای حسینی در کشور طنین انداز می گردد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد لبیک یا حسین سر دهند.

متن این اطلاعیه به این توضیح است:

بسـم الله الـرحـمن الرحـیـم

فـریاد حماسی و نجات بخش لبیـک یا حسـین ملت حسـینی ایران در شب عاشـورا در کران تا کران آسمان ایران اسلامی طنین انداز می گردد.

میثاقی عظیم در طلب خونِ به ناحق ریخته شدۀ حضرت امام حسینعلیه السلام و خوانخواهی ثارالله، به صورت یـکپـارچه و عمومی، تـحـت عنـوان سراسـر ایـران حسینیـه همـراه با سـردادن فریاد حمـاسی و نجـات بـخـش لـبـیـک یـا حسیـن ملت عاشورایی و حسینی ایران در شب عاشورای حسینی، رأس ساعت 21:00 (9 شـب) به صورت سـراسـری از پشـت بـام و پـنـجـرۀ منـازل و کـوچـه پـس کوچـه های شـهرهـا، مأذنـۀ مسـاجد و هیئـات مذهبی و تـکایـا و جـای جـای ایـران اسـلامـی، انجام خواهد شد.

ملت عاشورایی و شهیدپرور ایران اسلامی همراه با شور و شعور حسینی و با عنایت به مقتضیات زمانی و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، سال جاری می کوشد تا با رعایت تمامی دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و توجه به موارد بهداشتی، در کنار کمترین میزان ابتلاء به کرونا ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را با عظمت هر چه بیشتر برگزار کند.

با عنایت به ضرورت وحدت حول محور ابی عبدالله الحسینعلیه السلام و ضرورت برپایی عزای سرور و سالار شهیدان با همراهی و همدلی سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز رسیدگی به امور مساجد ، هیأت رزمندگان اسلام و هیئات مذهبی و تکایا و دسته جات عزاداری و مساجد در سراسر کشور، با هدف ایجاد شور حسینی در کنار شعور حسینی؛ ساعت 21:00، شب عاشورا، فریاد رسای لبیک یا حسین در آسمان سراسر ایران اسلامی طنین انداز می گردد.

4082/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1166

به "فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورای حسینی در کشور طنین انداز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریاد لبیک یا حسین در شب عاشورای حسینی در کشور طنین انداز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید