فروش تنها 623 میلیارد تومان سهام عدالت در بورس، علت واریز نشدن وجه برخی سهامداران

به گزارش تایمر سرگرمی، سخنگوی سهام عدالت با اشاره به این که از بین 900 میلیاردتومان ثبت سفارش سهام عدالت، 623 میلیارد تومان به فروش رسیده است، علت عدم واریز وجه سهام عدالت برای برخی از سهامداران را مطرح نمود.

فروش تنها 623 میلیارد تومان سهام عدالت در بورس، علت واریز نشدن وجه برخی سهامداران

به گزارش تایمر سرگرمی به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسین فهیمی درباره شرایط فروش سهام عدالت از طریق بانک ها گفت: از بین 900 میلیاردتومان ثبت سفارش سهام عدالت تا آخر وقت دوشنبه (19 خرداد) 623 میلیارد تومان به فروش رفته بود.

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این پول ها چه زمانی به حساب سهامداران واریز می شود، افزود: بخشی از این سهام به این علت که کارگزار باید شرایط را بسنجد تا باعث ضرر و زیان عرضه کننده نشود و همچنین با در نظر دریافت همه شرایط تصمیم بگیرد که به چه نحوی و چه زمانی سهام را بفروشد، هنوز به فروش نرفته است، در هر صورت سهام باقیمانده به فروش می رود و مبلغ مورد نظر به تدریج به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

فهیمی ادامه داد: بنابراین علت عدم واریز وجه سهام عدالت برای برخی از سهامداران این است که اولا بخشی از این سهام به فروش نرفته است؛ دوما روزی که بانک، سهام عدالت مردم را به فروش برساند فردای آن روز پول را واریز می کند.

وی درباره زمان واریز وجه از طریق کارگزاری ها گفت: اگر سهامداران از طریق کارگزاری سهام خود را به فروش برسانند کارگزاری دو روز بعد از فروش سهام پول را واریز خواهد کرد.

سخنگوی سهام عدالت در پاسخ به سوالی دیگر که چرا سامانه سهام عدالت به سهامداران به اشتباه پیغام خطای شماره تلفن همراه نامعتبر است می دهد، گفت: این مشکل را پیگیری خواهیم کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1044

به "فروش تنها 623 میلیارد تومان سهام عدالت در بورس، علت واریز نشدن وجه برخی سهامداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش تنها 623 میلیارد تومان سهام عدالت در بورس، علت واریز نشدن وجه برخی سهامداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید