زارع: کی روش مجانی هم بیاید قبول نمی کنیم

به گزارش تایمر سرگرمی، رئیس کمیته فوتبال مجلس به احتمال تغییر سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد.

زارع: کی روش مجانی هم بیاید قبول نمی کنیم

به گزارش فارس، رحیم زارع درباره موضع مجلس شورای اسلامی فوتبال نسبت به تغییر سرمربی تیم ملی گفت: ما کم هزینه ترین و راحت ترین صعود را داشتیم. امتیازات بالایی هم در مقدماتی جام جهانی گرفته ایم. اگر به سمت کارلوس کی روش برویم، عقب گرد بزرگی داشته ایم. او از کلمبیا اخراج شد و با مصر نتیجه نگرفت. اگر از این ها بگذریم نیز او صبر نداشت و به خاطر طلبش از ما شکایت کرد . البته حقش است شکایت کند و حقش را بگیرد اما نه از کشوری که هشت سال همه پای کار او بودند.

وی اضافه نمود: به وزیر، مربیان، بازیکنان و رئیس فدراسیون بی احترامی کرد . دودستگی و اختلاف ایجاد کرد. کی روش با هزینه بسیار بالا تیم ما را به جام جهانی برد. اکنون زمان نداریم که بخواهیم فکر مربی نو باشیم. اگر می خواهیم مربی نو بیاوریم باید یک مربی ایرانی مثل علی دایی را بیاوریم. یا خداداد عزیزی و همکاران شان که برای ما عزت آفریدند که در تاریخ فیفا ثبت شد.

رئیس کمیته فوتبال مجلس اضافه نمود: امروز دیگر فدراسیون فوتبال ما نباید دنبال این کارها برود بلکه باید خودش با اقتدار تصمیم بگیرد . کی روش حتی به خبرنگاران ما توهین نموده و اجازه نداد از برند ایرانی استفاده کنیم. بلکه با آل اشپورت قرارداد بست . امروز والیبال ما مقتدرانه نتیجه گرفت. کی روش با کلمبیا نتیجه خوبی نگرفت و با مصر که دور قبل به جام جهانی رسید، به جام جهانی نرسید. چه گلی بر سر این دو کشور زد؟ از این دو کشور اخراج شد. او اگر بخواهد مجانی هم بیاید ما نباید قبول کنیم .

زارع در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی، اضافه نمود: 11 سال است در کمیته فوتبال مجلس هستم و سه دور با او جلسه داشتم. اگر هم مجانی بیاید وسط مسابقات دست ما را در حنا می گذارد و به تفکرات قبلی اش بازمی شود. دیدید که رئیس فدراسیون در زمان کی روش جرات نداشت اظهارنظر کند. اگر در آرشیو صدا و سیما هم نگاه کنید می بینید در نشستی که با رئیس فدراسیون داشتیم به او گفتیم عزت ایرانی را زیر سوال نبر و مقتدرانه با کی روش برخورد کن.

وی اضافه نمود: اکنون زمان آوردن سرمربی نو نیست. اسکوچیچ راحت ترین و سریع ترین صعود تیم ملی به جام جهانی را رقم زد . اگر می خواهیم مربی نو بیاوریم باید در جهان درجه یک باشد. امروز دیگر بازیکن سالاری نیست که بازیکن بگوید کی روش بیاید. بازیکنی که قلبش برای ایران می تپد، فقط باید بازی خودش را کند. فدراسیون هم باید مقتدرانه عمل کند. در فاصله چهار ماه تا جام جهانی هیچ تیمی سرمربی اش را تغییر نمی دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2077

به "زارع: کی روش مجانی هم بیاید قبول نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زارع: کی روش مجانی هم بیاید قبول نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید