رویداد اردبیل 2023 در معرفی ظرفیتهای گردشگری استان اردبیل نقش مهمی دارد

به گزارش تایمر سرگرمی، ایرنا/ براساس اخبار و گزارشهای بدست رسیده، رویداد اردبیل 2023 در معرفی ظرفیتهای گردشگری استان اردبیل نقش مهمی دارد.

رویداد اردبیل 2023 در معرفی ظرفیتهای گردشگری استان اردبیل نقش مهمی دارد

سید حامد عاملی، استاندار اردبیل در نشست هماهنگی ستاد استانی رویداد بین المللی اردبیل 2023 و جشنواره بین المللی کوچ عشایر شاهسون مغان اظهار کرد: از روز ششم اردیبهشت سفیران کشورهای عضو اکو به همراه دیگر مهمانان بین المللی وارد استان اردبیل می شوند و در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت برنامه های مختلفی در شهرستان اردبیل اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: در سومین روز حضور مسئولان بین المللی در استان اردبیل، سفری به شهرستان بیله سوار انجام و جشنواره بین المللی کوچ عشایر شاهسون مغان در این شهرستان برگزار خواهد شد.

استاندار اردبیل توضیح داد: رویداد مهم اردبیل 2023 یک فرصت بسیار اساسی برای استان محسوب می گردد تا با توجه به ظرفیت و سابقه غنی فرهنگی و تاریخی اردبیل، اقدامات لازم همانند برطرف نواقص و کمبودها در حوزه زیرساختی انجام و استان اردبیل به عنوان یک برند بین المللی در حوزه گردشگری معرفی گردد.

عاملی گفت: با توجه به ظرفیتهای زیرساختی ورزشی اردبیل همانند سالن رضازاده و تالار وزنه برداری، مسئولان مرتبط برای برگزاری رویداد ورزشی بین المللی با شرکت کشورهای عضو اکو به میزبانی استان اردبیل برنامه ریزی نمایند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت بسیار ویژه رویداد بین المللی اردبیل 2023، باید برنامه های مناسب و در سطح فراملی و با کیفیت بالا تدوین و اجرا گردد.

استاندار اردبیل اعلام کرد: با توجه به ورود مهمانان بین المللی کشورهای عضو اکو و دیگر کشورها به اردبیل و اقامت 2 روزه در مرکز استان، ضروری است آماده سازی محیطی شهر اردبیل با سرعت بالایی به وسیله شهرداری در دستور کار باشد.

منبع: همگردی
انتشار: 24 فروردین 1402 بروزرسانی: 24 فروردین 1402 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2207

به "رویداد اردبیل 2023 در معرفی ظرفیتهای گردشگری استان اردبیل نقش مهمی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد اردبیل 2023 در معرفی ظرفیتهای گردشگری استان اردبیل نقش مهمی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید