رسوایی اخلاقی در کمپین ترامپ؛ جولیانی در تله جنسی افتاد

به گزارش تایمر سرگرمی، خبرنگاران : رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ که از وی به عنوان فرد مورد اعتماد رئیس جمهور آمریکا یاد می نمایند، توسط دوربین های مخفی در اتاق یک هتل با وضعیتی نه چندان مناسب شکار شد و رسوایی اخلاقی وی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری یک دردسر تازه برای کمپین ترامپ ایجاد نموده است.

رسوایی اخلاقی در کمپین ترامپ؛ جولیانی در تله جنسی افتاد

به گزارش خبرنگاران؛ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و کنگره آمریکا، ساشا بارون کوهن، بازیگر و کمدین بریتانیایی که با ایفای نقش در داستان های بورات مشهور شده، برای جمهوریخواهان دردسر ساز شد.

بورات یک فیلم کمدی است که در جریان آن، ساشا کوهن در نقش یک گزارشگر تلویزیونی قزاق به جاهای مختلف سفر می نماید و به توضیح زندگی واقعی مردم می پردازد.

اما او به تازگی توانست در داستان جدیدی از بورات رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و شهردار پیشین نیویورک را در موقعیتی بسیار ویژه گرفتار کند.

بنا بر گزارش رسانه های آمریکا، ساشا کوهن به یاری دوربین مخفی توانسته است از وکیل شخصی دونالد ترامپ در شرایطی نه چندان مناسب فیلم بگیرد.

این فیلم روز آدینه 23 اکتبر (2 آبان) در سرویس اشتراک آمازون پرایم منتشر شد و این خبر خوبی نه برای دونالد ترامپ و کمپین اوست و نه هواداران و نزدیکان وی بویژه آقای جولیانی.

در این فیلم، رودی جولیانی در اتاق یک هتلی در شرایطی نه چندان مناسب به همراه یک زن حضور دارد.

معتمد ترامپ چگونه در تله جنسی افتاد؟

داستان از این قرار بوده که ماریا باکالووا، بازیگر 24 ساله توانسته بود با معرفی خود به جولیانی به عنوان دختر بورات و خبرنگار یک شبکه تلویزیونی محافظه کار آمریکا، آقای وکیل را برای انجام یک مصاحبه متقاعد کند.

به این ترتیب رودی جولیانی می پذیرد که برای انجام مصاحبه ای با موضوع اقدامات دولت ترامپ در قبال پاندمی ویروس کووید19 به هتل محل اقامت این خانم برود.

در انتها این مصاحبه، خانم خبرنگار به جولیانی پیشنهاد صرف یک نوشیدنی در اتاقش را می دهد؛ آنهم در حالی که در داخل اتاق هتل، دوربین مخفی کار گذاشته شده بود.

اینجاست که صحنه ای غیرقابل انتظار رقم می خورد؛ در جریان صحبت های آنها در اتاق، خانم خبرنگار میکروفون را از لباس جولیانی جدا می نماید و سپس آقای وکیل روی تخت در شرایط نامناسبی دراز می کشد در حالی که خانم ماریا باکووا بالای سر وی ایستاده است.

لحظاتی بعد بورات وارد اتاق آنها می شود و می گوید: اون فقط 15 سالشه، اون برای تو خیلی پیره.

واکنش جولیانی به رسوایی اخلاقی اش

رودی جولیانی 76 ساله بعد از انتشار خبر این رسوایی، در توییتر با دروغگو خواندن ساشا کوهن، در توجیه آنچه در این صحنه دیده شده می نویسد: این صحنه کاملا ساختگی است. من تنها پس از آنکه میکروفون را از لباسم جدا کردم، داشتم پیراهنم را درون شلوارم می کردم.

لازم به ذکر است رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و از چهره های نومحافظه کاری است که ظاهراً راهنمایی بخشی از اقدامات نامتعارف، غیرقانونی و فراقانونی دونالد ترامپ را به عهده دارد. اقدامات وی در جریان رسوایی اوکراین گیت که زمینه ساز استیضاح دونالد ترامپ شد، نقش ویژه وی برای رئیس جمهور را بیشتر آشکار کرد.

جولیانی در ماجرای ایمیل های ادعایی منتسب به هانتر بایدن، فرزند جو بایدن که گفته شده به وسیله یک لپ تاپ به دست آمده نیز، نقش کلیدی دارد. به ادعای روزنامه نیویورک پست -نزدیک به جمهوری خواهان- ایمیل هایی از یک لپ تاپ شکسته در یک تعمیرگاه استخراج شده که از روابط تجاری پسر بایدن در اوکراین و چین پرده برمی دارد. در حالی که اف بی آی در حال آنالیز پرونده است، کمپین ترامپ و رسانه های جمهوری خواه اتهام های مختلف و متعددی به ویژه در زمینه فساد مالی علیه خانواده بایدن مطرح نموده اند.

از جمله در دومین و آخرین مناظره 2 نامزد انتخابات ریاست جمهوری که دونالد ترامپ چندبار موضوع ایمیل های هانتر بایدن را پیش کشید و اتهاماتی چون دریافت 3.5 میلیون دلار از همسر شهردار سابق مسکو و فعالیت های مالی و تجاری با چین و اوکراین را علیه پسر جو بایدن مطرح نمود.

مطلب مرتبط؛

گزارش کامل مناظره آخر ترامپ و بایدن

اقدام جنجالی ملانیا ترامپ در انتها مناظره +ویدئو

البته بایدن هم اتهامات ترامپ را با ماجرای حساب بانکی مخفی ترامپ در چین و جنجال فرارهای مالیاتی وی پاسخ داد. بایدن مدعی شد هرگز در هیچ زمانی حتی یک پنی از هیچ منبع خارجی دریافت ننموده است و سپس با به رخ کشیدن اظهارنامه های مالیاتی علنی و شفاف خود یک جمله کلیدی به ترامپ گفت: اظهارنامه های مالیاتی ات را علنی کن، وگرنه صحبت از فساد مالی را متوقف کن.

بر اساس گزارش ها این لپ تاپ به دست رودی جولیانی رسیده است. وکیل شخصی ترامپ همچنین ادعاهایی مطرح نموده مبنی بر اینکه تصاویری در اختیار دارد که برای هانتر بایدن رسوایی جنسی از جمله درباره نوجونان زیر سن قانونی به بار می آورد. با این حال پیش از آنکه تصویر یا حتی سند قابل اتکایی درباره هانتر بایدن منتشر شود، فیلم بورات درباره مصاحبه ویژه وکیل ترامپ در اتاق هتل منتشر شد.

به گفته بعضی ناظران، رودی جولیانی هم مثل مایکل کوهن، بیش از آنکه وکالت امور شخصی ترامپ را عهده دار باشد، کارچاق کن وی و مسئول امور مخفی و ویژه رئیس جمهور شده است.

آشنایی و روابط نزدیک ترامپ و جولیانی به سال ها قبل بازمی شود، زمانی که هر 2 در نیویورک مشغول فعالیت های تجاری، مالی و تا حدی سیاسی بودند.

منبع: یورونیوز

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1249

به "رسوایی اخلاقی در کمپین ترامپ؛ جولیانی در تله جنسی افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسوایی اخلاقی در کمپین ترامپ؛ جولیانی در تله جنسی افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید