خبرنگاران 400 بسته اقلام بهداشتی بین نیازمندان ایلام توزیع شد

به گزارش تایمر سرگرمی، ایلام - خبرنگاران - رییس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: 400 بسته اقلام بهداشتی شامل ماسک و مواد ضد عفونی بین اقشار نیازمند شهر ایلام توسط توزیع شد.

خبرنگاران 400 بسته اقلام بهداشتی بین نیازمندان ایلام توزیع شد

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش روابط عنومی شرکت پالایش گاز ایلام، منوچهر کریمیان گفت: در راستای مسوولیت های اجتماعی و یاری به اقشار آسیب دیده از کرونا این تعداد بسته شامل مواد ضدعفونی وماسک پنج عددی در شهرستان ایلام توزیع شده است.

وی اضافه کرد: این واحد صنعتی در مورد مسائل و مسائل جامعه، موضعی فعالانه و مسوولانه دارد و هم راستا با انجام ماموریت های سازمانی، کوشش می نماید در حوزه مسوولیت های اجتماعی در مناطق کمتر توسعه یافته حضور فعال داشته باشد.

کریمیان تاکید نمود: فعالیت موثر در حوزه های اجتماعی در کنار فعالیت های سازمانی و صنعتی منشاء اثرگذاری مثبت در استان و باعث عمران و آبادانی می گردد.

وی با بیان اینکه از زمان شیوع کرونا تا به امروز پالایشگاه گاز ایلام چندین بار به روستاهای اطراف، شهر چوار و دانشگاه علوم پزشکی یاری های قابل توجهی نموده است، گفت: ارتقای رضایتمندی جامعه به عنوان مهمترین هدف در حیطه مسوولیت های اجتماعی شرکت، جزو برنامه های اصلی این واحد صنعتی است.

رییس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه مسوولیت های اجتماعی می تواند با راهنمایی کسب و کار به شیوه اخلاقی و مسئولانه در بهره مندی و سودآوری شرکت تاثیر گذار باشد، یادآور شد: مسوولیت اجتماعی از وجوه مهم اخلاق کسب و کار است که به نقش مثبت شرکت ها در حوزه اجتماعی اطراف خود می پردازد.

کرمیان گفت: پالایشگاه گاز ایلام در راستای انجام مسوولیت های اجتماعی برنامه های مدونی در دستور کار قرار داده که در صورت تامین اعتبار، در جامعه محلی هدف هزینه خواهد نمود.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1240

به "خبرنگاران 400 بسته اقلام بهداشتی بین نیازمندان ایلام توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 400 بسته اقلام بهداشتی بین نیازمندان ایلام توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید