توجه بیشتر به قشر ضعیف دانشجویی در دستور کار وزارت علوم

به گزارش تایمر سرگرمی، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم گفت: کوشش می کنیم در حوزه مسائل رفاهی به قشر ضعیف تر دانشگاه ها توجه بیشتری و شان افراد حفظ گردد.

توجه بیشتر به قشر ضعیف دانشجویی در دستور کار وزارت علوم

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در نشست هم اندیشی و هم افزایی مدیران رفاهی وزارت علوم و دانشگاه ها که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزاری شد، بهنام صبوحی مدیر اداری و پشتیبانی این دانشگاه گفت: ظرفیت های رفاهی خوبی در دانشگاه ها وجود دارد که می توان از این ظرفیت ها به صورت اشتراکی استفاده کرد.

محمد افکانه مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم نیز در این نشست گفت: سه ماه پیش جلسه ای با 8 دانشگاه داشتیم و در آن نشست موضوع رفاه خانواده آموزش عالی مطرح و آنالیز شد.

وی تاکیدکرد: برنامه ریزی در حوزه رفاهی برای تمامی خانواده آموزش عالی شعار ما است و در این راستا فعالیت خواهیم کرد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم گفت: سال های سال است که به دلایل ساختاری، در حوزه رفاهی بصورت جزیره ای عمل کردیم که این رویه باید اصلاح گردد و برنامه ریزی ها برای خانواده وزارت علوم مورد توجه قرارگیرد.

افکانه گفت: برنامه داریم این نشست ها به صورت مستمر برگزار گردد تا بتوانیم از تجربه های دانشگاه ها در حوزه رفاهی استفاده کنیم. در این نشست ایده های خوب دانشگاه ها مطرح و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم تاکید نمود: کوشش می کنیم در حوزه مسائل رفاهی به قشر ضعیف تر دانشگاه ها توجه بیشتری گردد و به نحوی این موارد اجرا گردد که شان افراد حفظ گردد.

پیغام مرادی مشاور معاون اداری اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم نیز در این نشست گفت: ارتباط با دانشگاه ها یکی از اولویت هاست چراکه از این طریق می توان ایده ها، چالش ها و موفقیت های دانشگاه ها در حوزه رفاهی را بیان کنیم.

وی تاکید نمود: برنامه داریم در حوزه رفاهی یک هم افزایی ایجاد کنیم تا بتوانیم از ظرفیت های دانشگاه ها به صورت اشتراکی استفاده کنیم.

مشاور معاون اداری اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: نمی خواهیم به صورت جزیره ای عمل کنیم بلکه برنامه داریم با به اشتراک گذاشتن تمامی امکانات زمینه استفاده امکانات از سوی خانواده آموزش عالی را فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 مرداد 1401 بروزرسانی: 27 مرداد 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2098

به "توجه بیشتر به قشر ضعیف دانشجویی در دستور کار وزارت علوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه بیشتر به قشر ضعیف دانشجویی در دستور کار وزارت علوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید