ترامپ: پیروزی بایدن تمام آمریکا را تبدیل به مینیاپولیس می نماید

به گزارش تایمر سرگرمی، فارس نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت، اگر در انتخابات ریاست جمهوری امسال بازنده گردد، تمام آمریکا تبدیل به مینیاپولیس می گردد.

ترامپ: پیروزی بایدن تمام آمریکا را تبدیل به مینیاپولیس می نماید

به نوشته روزنامه واشنگتن پست، ترامپ در مصاحبه ای با پسرش گفت: احساس می کنم اگر دموکرات ها وارد [کاخ سفید] شوند، نهایتاً وارد چنان رکود و کسادی خواهیم شد که هرگز ندیده اید.

رئیس جمهور آمریکا گفت: رشد [مالی] منفی عظیمی رخ خواهد داد، همه جا هرج ومرج بزرگی رخ خواهد داد و نظم و قانون از بین خواهد رفت. سیاتل و مینیاپولیسی خواهید داشت که قبلاً هرگز ندیده اید. کل کشور مینیاپولیس خواهد شد.

وی اضافه کرد اتفاقاتی که در شهرهای مختلف آمریکا رخ داد حیرت انگیز بود و همچنان تخریب و هرج ومرج ادامه داشت تا زمانی که من گفتم باید گارد ملی را وارد عمل کنید.

ترامپ در ادامه گفت: هنگامی که گارد ملی وارد عمل شد، صحنه بسیار زیبایی بود. وی هشدار داد درصورتی که جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پیروز گردد این کشور دیگر هرگز قابل بازسازی نخواهد شد.

او در ادامه گفت: شهرهایی که دچار مشکل هستند، شهرهایی هستند که توسط دموکرات ها اداره می گردد. این مسئله ساده ای است.

اعتراضات به بی رحمی های پلیس آمریکا و نژادپرستی سازمان یافته در این کشور بعد از کشته شدن جورج فلوید یک سیاهپوست آمریکایی آفریقایی تبار توسط پلیس شهر مینیاپولیس شروع شده و در هفته های اخیر نیز شدت گرفتند.

بعد از اینکه دونالد ترامپ از گارد ملی در آمریکا خواست تا به منظور سرکوب ناآرامی های به وجود آمده در واشنگتن دی.سی در اعتراض به قتل جورج فلوید و نژاد پرستی وارد عمل شوند، موریل بوزر، شهردار دموکرات این شهر و ترامپ بر سر به کارگیری زور به نزاع پرداختند.

روز گذشته (آدینه) که روز جونتینت، سالگرد گرامیداشت سرانجام برده برداری در آمریکا بود و به عنوان روز آزادی شناخته می گردد، تظاهرات و راهپیمایی هایی در سرتاسر آمریکا برگزار گردید و مردم این کشور خواهان عدالت نژادی در این کشور شدند.

ترامپ در واکنش به این تظاهرات گسترده در یکی از شهرهای آمریکا در حساب توئیتری خود نوشت: معترضان، آنارشیست ها، آشوبگران و غارتگران که در حال حرکت به سوی اوکلاهما هستند لطفا درک کنید، با شما همانند نیویورک، سیاتل یا مینیاپولیس رفتار نخواهد شد، صحنه بسیار متفاوت خواهد بود.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1058

به "ترامپ: پیروزی بایدن تمام آمریکا را تبدیل به مینیاپولیس می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: پیروزی بایدن تمام آمریکا را تبدیل به مینیاپولیس می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید