تخت خواب دو نفره شیک با طراحی شناور مناسب اتاق های کوچک

به گزارش تایمر سرگرمی، تخت های شناور از لحاظ ظاهری بسیار چشم گیر هستند. در حقیقت وقتی نامی از مدل های تخت خواب دو نفره شیک می بریم امکان ندارد از کنار مدل های شناور به سادگی گذشت. در این مطلب با 25 مدل نو تخت خواب دو نفره با حالتی شناور آشنا خواهید شد که برای دکوراسیون اتاق های کوچک و مدرن امروزی بسیار مناسب هستند.

تخت خواب دو نفره شیک با طراحی شناور مناسب اتاق های کوچک

اما چرا تخت های شناور اینقدر زیبا و لوکس جلوه می نمایند؟ جواب به این سوال دقیقا تعیین نیست، شاید این جزئیات دقیق مدل های شناور باشد که باعث می گردد همه افراد با سلیقه های متفاوت بلا استثنا از آنها خوششان آمده و این سبک طراحی را تحسین نمایند. بنابراین نمی توان فقط یک علت برای جذابیت و شیکی تخت های شناور متصور شد. مجموعه ای از ویژگی ها و دلایل وجود دارند که کنار هم، این سبک طراحی را خاص و منحصر بفرد نشان می دهند.

تخت های شناور همگی مینیمال و مدرن محسوب می شوند اما نه به صورتی که کاملا بی تزیین و خیلی ساده باشند، در حقیقت همین است که این طرح ها را خاص می نماید. مدل های شناور در نوع خود طرحی تازه و تازه محسوب می شوند و بخاطر وجود خطوط صاف و منظم، شکلی آینده نگرانه و فوق مدرن دارند. در شکل هایی زیر با تازهترین مدل های تخت خواب دو نفره شیک شناور آشنا خواهید شد.

طبیعتا جالب ترین موضوع درباره این مدل تخت ها، شناور بودن آنهاست، وقتی از زوایه بالا به تخت نگاه می کنیم چیزی آنها را ساپورت نمی نماید و به همین دلیل در فضا معلق بنظر می رسند. البته به لطف پیشرفت تکنولوژی، اشیاء معلق در هوا امروزه چیز عجیبی محسوب نمی گردد حتی در خصوص تخت خواب ها. ولی مدل هایی که در این مطلب آورده شده اند همگی یک پایه مرکزی دارند که زیر تخت پنهان شده و فقط می توان آنها را از پایین تخت مشاهده کرد. البته گزینه دیگری هم وجود دارد، طوریکه تخت به دیوار متصل می گردد و دیگر پایه ای روی زمین وجود ندارد در اینصورت شکل تخت کاملا شناور و معلق بنظر خواهد رسید.

عوامل دیگری هم وجود دارند که جزء ویژگی های خاص تخت های شناور هستند. بسیاری در هنگام خرید یک مدل تخت خواب دو نفره شیک به ظاهر آن توجه می نمایند، اگر از لحاظ ظاهری بخواهیم آنالیز کنیم، تخت خواب های شناور یکی از زیباترین و خلاقانه ترین فرم ها را بین تمامی مدل های تخت خواب دارند. طرحی که در عین سادگی، غیر طبیعی و تازه بنظر می رسد و به همین دلیل در دکوراسیون های مدرن و معاصر بخوبی جای می گیرد اما نه به این معنی که فقط مناسب چنین دکوراسیون هایی باشد.

سبک های دیگر در طراحی داخلی مانند سبک صنعتی و سنتی و کلاسیک هم می توانند پذیرای تخت خواب های شناور باشند. مثلا در مدل های سنتی بجای تاج و فریم ساده، حاشیه های تخت منبت کاری شده یا تاج تخت حالتی چرمی و بافته شده دارد و در مدل های صنعتی فریم بدنه تخت یا فلزی است یا از چوب خام ساخته شده است. فرق بین مدل های کلاسیک و مدرن هم در همین جزئیات طراحی است. تخت خواب های مدرن هیچگونه تزیینی روی تاج یا فریم بدنه ندارند و همه چیز صاف و حتی بدون حاشیه است.

×

خوانندگان این نوشته مطالب زیر را هم خوانده اند:

نحوه تزیین دکور بالای تخت خواب به شیوه ای ساده و تاثیر گذار

قیمت 99 مدل سرویس خواب دو نفره با آدرس خرید تازه سال 96 - تخت خواب عروس

30 مدل رنگ تخت خواب چوبی شیک روکش دار مناسب اتاق خواب امروزی

25 مدل تاج بالای تخت خواب بسیار زیبا ساخته شده با چوب جنگلی

تخت خواب دو نفره شیک به خودی خود برای دکوراسیون اتاق خواب کفایت نمی نماید. جزء جدا نشدنی هر تخت خوابی خصوصا هنگام خرید سرویس تخت خواب عروس میز کنار تخت یا همان پاتختی است. اگر اتاق تان کوچک است شدید توصیه می کنیم در کنار تخت خواب های شناور، از پاتختی های شناور که به روی دیوار نصب می شوند هم بهره ببرید. این میزها به علت قرار گرفتن در هوا، فضای زیرشان روشن باقی می ماند و همین روشنی باعث می گردد فضا عظیم و جادار بنظر برسد.

ست تخت خواب و پاتختی شناور را می گردد حتی در سبک سنتی و کلاسیک هم استفاده کرد. علت اینکه تخت خواب های شناور در تمامی سبک ها کاربرد دارند بخاطر ظاهر بسیار شیک و لوکس آنهاست. همانوطور که در بالا گفتم نمی گردد نامی از تخت خواب های شیک و لوکس برد و توجهی به مدل های شناور و معلق در هوا نکرد. شکل های زیر بخوبی نشان می دهند که طرح های خلاقانه چقدر برای دکوراسیون های امروزی مناسب هستند. خصوصا اتاق خواب های ایرانی که شدیدا به طرح های خلاقانه و بدیع احتیاج دارند تا از یکنواختی دربیایند.

تخت خواب دو نفره شیک

منبع: اتاق
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1754

به "تخت خواب دو نفره شیک با طراحی شناور مناسب اتاق های کوچک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخت خواب دو نفره شیک با طراحی شناور مناسب اتاق های کوچک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید