اوکتاویو: به خاطر بالا رفتن پرچم ایران شاد می شدم، باید خیلی اضطراری ایران را ترک کنم

به گزارش تایمر سرگرمی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پیش از ترک ایران در صحبت های بیان نمود که که با وجود برگشت به برزیل همیشه برای حمایت از تیم ملی ایران آماده است.

اوکتاویو: به خاطر بالا رفتن پرچم ایران شاد می شدم، باید خیلی اضطراری ایران را ترک کنم

به گزارش خبرنگاران، مارکو اوکتاویو، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اظهار کرد: می خواهم درباره تاریخچه ای که از سال 2012 در ایران داشتم صحبت کنم. درباره توسعه فوتبال ساحلی. روزهای بسیار زیبایی در اینجا با هم داشتیم. در مدت فعالیت در ایران 16 عملکرد خوب داشتیم و 16 مقام برای ایران کسب کردیم. تعداد دفعات زیادی به خاطر بالا رفتن پرچم ایران خیلی خشنود شدم. ما حتی دو جام بین قاره ای به دست آوردیم و در کل توانستیم تیم های برزیل، ایتالیا، روسیه و اسپانیا را شکست بدهیم.

او ادامه داد: پس ما ثابت کردیم تیم دوم جهان هستیم. همگی به تیم ما احترام بسیار زیادی می گذارند. از حمایت های دپارتمان فوتبال ساحلی و فدراسیون فوتبال که همیشه به تیم ما اعتقاد داشتند و همه تلاش شان را کردند تشکر می کنم. ما احترام زیادی در سطح جهان به دست آوردیم. بسکمک از بازیکنان ما در مسابقات لیگ اروپا به خدمت گرفته می شوند؛ و بازیکنان ایرانی زیادی را می بینیم که عناوین بین المللی زیادی مثل بهترین دروازه بان جهان و بهترین بازیکن جوان جهان را به دست آورده اند. به این دستاوردها افتخار می کنم.

اوکتاویو در خاتمه اظهار داشت: باید به نکته ای اشاره کنم که از گفتن آن بسیار ناراحتم. این که باید خیلی اضطراری ایران را ترک کنم چون یک مشکل جدی خانوادگی در برزیل برای من پیش آمده است. اما در آینده همیشه با شما خواهم بود و هر زمان که دپارتمان فوتبال ساحلی نیاز به کمک من داشته باشد برای حمایت از تیم ملی فوتبال ساحلی ایران آماده و با انگیزه خواهم بود. امیدوارم به زودی شما را ببینم. دوست تان دارم و خداحافظ.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 188

به "اوکتاویو: به خاطر بالا رفتن پرچم ایران شاد می شدم، باید خیلی اضطراری ایران را ترک کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوکتاویو: به خاطر بالا رفتن پرچم ایران شاد می شدم، باید خیلی اضطراری ایران را ترک کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید