آلن دلون پس از یک سال سکوتش را شکست

به گزارش تایمر سرگرمی، بازیگر سرشناس سینمای فرانسه سکوت یک ساله اش پس از سکته مغزی را شکست و از بهبودی اش خبر داد.

آلن دلون پس از یک سال سکوتش را شکست

به گزارش گروه فرهنگی تایمر سرگرمی به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک سال پس از سکته مغزی، آلن دلون سکوتش را شکست تا از دوستش روژه بورنیش که روز سه شنبه درگذشت، تجلیل کند.

آلن دلون که از ژوئن 2019 دچار سکته مغزی شده بود هیچ صحبت مطبوعاتی در این دوره انجام نداده بود. اما این بازیگر 84 ساله سرانجام سکوتش را شکست و از غم از دست دادن روژه بورنیش که سه شنبه در سن 101 سالگی درگذشت، به حرف درآمد.

خبرگزاری فرانسه با تایید اینکه این نخستین باری است که این بازیگر سرشناس پس از دریافت نخل افتخاری جشنواره فیلم کن با خبرنگار ها صحبت کرده از قول دلون نوشت: این کار را برای بورنیش می کنم. نمی خواستم فقط چند خط در روزنامه ها درباره او نوشته شود. می خواستم به او ادای احترام کرده باشم.

وی در ادامه گفت: ما خیلی به هم نزدیک بودیم، دوستان 50 ساله. امروز صبح که خبر درگذشتش را شنیدم خیلی غمگین شدم. با وجود اینکه از 100 سالگی هم عبور کرده بود، انتظار شنیدن این خبر را نداشتم. او یک مرد بزرگ بود، یک پلیس بزرگ، بالاتر از همه پلیس ها. او بورنیش بود. او همان جور زندگی کرد که می خواست و در طول عمرش نوشت و برای سینما کار کرد.

آلن دلون که سال 1975 بازیگر فیلم داستان یک پلیس بود، همچنین گفت می خواهد از بورنیش تشکر کند، زیرا این فیلم را ساخت. او گفت: او در نهایت از من خواست تا نقش خود او را بازی کنم. او مرا انتخاب کرد. وقت فیلمبرداری هم می آمد. این داستان او بود. زندگی او… من زیر نظر او بازی کردم. او بود که مرا کارگردانی کرد.

این بازیگر در نهایت در مصاحبه اش با خبرگزاری فرانسه از سلامتی خودش هم خبر هایی داد و گفت: بهتر هستم، اما خیلی وقت برد.

به گفته خبرنگاری که با دلون صحبت کرد او عادی حرف می زد و درست همانگونه بود که قبل از سکته مغزی اش بود و از روی متن چیزی نمی خواند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1049

به "آلن دلون پس از یک سال سکوتش را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلن دلون پس از یک سال سکوتش را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید