300 واحد مسکونی مهر در شاهین دژ افتتاح می گردد

به گزارش تایمر سرگرمی، خبرنگاران: فرماندار شاهین دژ گفت: تا سرانجام سال جاری 300 واحد مسکونی مهر در این شهر افتتاح شده و به متقاضیان واگذار می گردد.

300 واحد مسکونی مهر در شاهین دژ افتتاح می گردد

جهت دریافت خدمات نوسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

بهروز بهروز در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در ارومیه اظهار کرد: نیازها و ضرورت های فرهنگی در شاهین دژ بسیار زیاد است اما بودجه ناچیزی به این بخش تاثیرگذار اختصاص یافته است.

وی گفت: بودجه فرهنگی آذربایجان غربی نیز چندان قابل توجه نیست اما امید داریم نگرش دولت یازدهم به بخش فرهنگی از زاویه ای بازتر انجام گردد.

فرماندار شاهین دژ توضیح داد: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید رویکرد فرهنگیرئیس جمهور آشکار شده است که قطعاً این رویکرد اثرات مثبتی در عرصه های اجتماعی و فرهنگی به همراه می آورد.

وی اضافه نمود: حضور اساتید حوزه فرهنگی در عرصه فعالیت احساس می گردد و ضرورت دارد با روی کارآمدن آنها شاهد جهشی در حوزه فرهنگ ایرانی و اسلامی باشیم.

بهروز به آخرین شرایط مسکن مهر شاهین دژ پرداخت و گفت: تا انتها سال جاری 300 واحد از مساکن مهر شاهین دژ افتتاح و به متقاضیان این شهر تحویل داده می گردد.

فرماندار شاهین دژ اظهار کرد: تا کنون در دو مرحله از مسکن های مهر شاهین دژ به بهره برداری شروع شده است که در مرحله اول 64 واحد و در مرحله دوم 80 واحد به مردم این شهر واگذار شده است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 857

به "300 واحد مسکونی مهر در شاهین دژ افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "300 واحد مسکونی مهر در شاهین دژ افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید