کاهش هزینه های زراعت با ربات کشاورز

به گزارش تایمر سرگرمی، یک شرکت نوپا در شمال یونان رباتی را ایجاد کرده است که به زودی به کشاورزان در انجام انواع کار های کشاورزی کمک می کند و یونان را یک قدم به سوی دستیابی به کشاورزی هوشمند جلو می برد.

کاهش هزینه های زراعت با ربات کشاورز

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، کنستانتینوس کاندیلاس، بنیانگذار شرکت Terra Robotics در خصوص این ربات می گوید: ربات ها تمام کار هایی را که کشاورزان در حال حاضر قادر به انجام آن هستند انجام می دهند و سرعت و هزینه های کشت و زرع را نیز کاهش می دهند.

وی ادامه داد: این برای ما بسسیار مهم است که ربات ها بتوانند به شکل مستقل و به تنهایی کار کنند و اموری مانند حذف علف های زرع یا شناسایی بیماری های گیاهان را انجام می دهند. ربات آزمایشی که تیم ما در حال ساخت آن است، می تواند به تنهایی، تحت نظارت و با دخالت کاربر در اطراف یک زمین کشاورزی گشت بزنند، در مرحله دوم ما قصد داریم ابزار های مختلف مورد استفاده کشاورزان را اضافه کنیم تا بتواند تأثیری را که نصب آن ها بر روی ربات خواهد گذاشت، تجربه کنیم.

جالب است بدانید که تولید و طراحی ربات های کشاورز در یونان برای کاهش هزینه ها و افزایش سرعت تولید به شدت افزایش یافته است. این ربات کشاورز قرار است روزانه بین شش تا هشت ساعت کار کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1255

به "کاهش هزینه های زراعت با ربات کشاورز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش هزینه های زراعت با ربات کشاورز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید