کارمندان واتس اپ خواستار دستمزد برابر هستند

به گزارش تایمر سرگرمی، گروهی از بازبین های اسپانیایی زبان محتوای واتس اپ با ارسال نامه ای به مارک زاکربرگ خواستار دریافت دستمزد سختی کاری معادل 2 دلار به ازای هر ساعت هستند.

کارمندان واتس اپ خواستار دستمزد برابر هستند

طبق نامه ای داخلی که به تازگی فاش شده بازبین های محتوایی اسپانیایی زبان واتس اپ و نمایندگان خدمات مشتری برای دریافت دستمزد یکسان به شرکت فشار می آورند.

آنها ادعا می نمایند دستمزد سختی کاری که به دیگر پیمانکاران دو زبانه واتس اپ پرداخت می شوند را دریافت ننموده اند. شرکت اکسنچور (Accenture) این کارمندان را استخدام نموده که یک شرکت پیمانکاری در استان تگزاس آمریکا است.

در نامه کارمندان آمده است: اکنون چند سال است که اکسنچور، فیس بوک و واتس اپ شرایط دستمزد یکسان را برای کارگران اسپانیایی زبان فراهم ننموده اند. این اهانت است که شرکت هایی مانند اکسنچور و فیس بوک که به طور عمومی از به کارگیری نیروهای انسانی با قومیت های مختلف پشتیبانی می نمایند، اما همین فرایند را درباره کارمندان خود اجرا نمی نمایند.

کارمندان خواستار آن هستند که پیمانکاران اسپانیای زبان 2 دلار به ازای هر ساعت سختی کار و بعلاوه سختی کار عقب افتاده خود را از زمان استخدام دریافت نمایند.

به گفته یکی از کارمندان، شرکت پیمانکار از آنها خواسته بود برای دریافت سختی کار عربی یا اسپانیایی بیاموزند.

این نامه به مارک زاکربرگ مدیر ارشد اجرایی فیس بوک، ویل کت کارت مدیر ارشد اجرایی واتس اپ و جولی سوئیت مدیر ارشد اجرایی اکسنچور ارسال شده است.

نمایندگان پشتیبانی از مشتری اکسنچور که به زبان اسپانیایی صحبت می نمایند، به ازای هر ساعت 16.50 دلار عایدی دارند.

بخش اعظم نیروی کار خود این پیمانکار فیس بوک به طور موقت استخدام شده اند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1724

به "کارمندان واتس اپ خواستار دستمزد برابر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان واتس اپ خواستار دستمزد برابر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید