وقتی کنفرانس خبری مدیرعامل پرسپولیس هندی شد!

به گزارش تایمر سرگرمی، لایو اینستاگرامی نزدیک به یک ساعته مدیرعامل پرسپولیس که بدون حضور خبرنگاران و با طرح سوالات مجازی آن ها برگزار گردید، در حالی به انجام رسید که مجری این برنامه ویدیویی و همچنین جعفر سمیعی در فضایی کاملا جدی جوابگوی سوالات شدند اما در آخرین لحظات لایو، سمیعی این فضای جدی را شکست و با سوال یکی از خبرنگاران شوخی کرد.

وقتی کنفرانس خبری مدیرعامل پرسپولیس هندی شد!

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید.

او در پاسخ به این سوال که شرایط پرسپولیس برای سفر به هند چگونه خواهد بود و آیا او هم به این کشور سفر خواهد نمود، گفت که با این سوال یاد سریال مسافری از هند افتادم و بعد با یک لبخند به سراغ پاسخ اصلی رفت و گفت: به تعطیلات ابتدایی سال خوردیم. کارهای مقدماتی سفر صورت گرفته و سعی می کنیم تیم با کمترین دغدغه و بهترین پشتیبانی اعزام گردد و سال خوبی را با پیروزی تیم پشت سر بگذاریم.

سمیعی که کوشش می کرد جزئیات اقتصادی باشگاه پرسپولیس را اعلام نکند، همچنین گفت که پرسپولیس از معدود تیم هایی است که پرواز چارتر دارد و بازیکنان این تیم در شرایط بسیار خوب به شهرهای مختلف سفر می نمایند: با وجود مسائل اقتصادی سعی کردیم بهترین تدارک را برای تیم فراهم کنیم تا تیم بدون دغدغه، بهترین عملکرد را داشته باشد. ما جزو معدود تیم هایی هستیم که با پرواز چارتر سفرهایمان را انجام می دهیم. بهترین هتل و امکانات را برای تیم فراهم کردیم تا تیم با کمترین دغدغه برای طرفدار در زمین بجنگد و دل طرفدار را شاد کند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1485

به "وقتی کنفرانس خبری مدیرعامل پرسپولیس هندی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی کنفرانس خبری مدیرعامل پرسپولیس هندی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید