مهاجم تازه پرسپولیس برزیلی است یا صربستانی؟

به گزارش تایمر سرگرمی، خبرنگاران: پرسپولیسی ها برای ادامه جابجایی تابستانی در پی خریدن یک مهاجم خارجی هستند. این موضوعی است که یحیی گل محمدی به صورت رسمی آن را اعلام نموده و از فدراسیون فوتبال خواسته قانون منع خریدن بازیکن خارجی برای باشگاه های بدهکار را بردارد و به آن ها اجازه خرید حداقل یک بازیکن خارجی را بدهد.

مهاجم تازه پرسپولیس برزیلی است یا صربستانی؟

با تور برزیل ارزان از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، اگرچه هنوز به صورت رسمی فدراسیون فوتبال پاسخ این درخواست را نداده، ولی پرسپولیسی ها دست به کار شده اند و حداقل 3 مهاجم خارجی را زیر نظر گرفته اند. البته این تعداد طی امروز و فردا بیشتر هم می گردد و نهایتا این یحیی گل محمدی خواهد بود که نظر نهایی اش را اعلام می نماید. آنطور که شایعه شده قرار است مدیرعامل پرسپولیس در سفری به ترکیه باب مذاکره با خرید های خارجی اش را باز کند.

حال، اما در تهران شایعه شده که دو گزینه پرسپولیس لو رفته اند: یک مهاجم برزیلی و یک مهاجم صربستانی. بازیکن برزیلی نام آشنا است و استنلی کی روش، مهاجم سابق باشگاه سپاهان است. به قرار او چشم یحیی گل محمدی را گرفته است. نفر دوم هم همان بازیکنی مهاجم صربستانی - سوئیسی سابق الاتحاد عربستان است که روز گذشته خبرنگار عربستانی فاش کرد در لیست خرید پرسپولیس قرار گرفته است. در خصوص دیگر گزینه های خط حمله پرسپولیس فعلا خبری به بیرون درز نکرده است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1757

به "مهاجم تازه پرسپولیس برزیلی است یا صربستانی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم تازه پرسپولیس برزیلی است یا صربستانی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید