ملایر پربارش ترین شهرستان همدان

به گزارش تایمر سرگرمی، خبرنگاران/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: طی بارش های روز گذشته، ملایر با 15 میلی متر بارش، پربارش ترین شهرستان استان بوده است.

ملایر پربارش ترین شهرستان همدان

روح الله زاهدی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طی روز گذشته بارش هایی در نقاط مختلف استان داشتیم که بیشترین میزان بارش در شهرستان ملایر با 15 میلی متر بارش به ثبت رسیده است.

زاهدی با بیان اینکه در همه شهرستان های استان، گزارش بارش داشتیم که سهم شهر همدان در بارش 24 ساعت گذشته، 5 میلی متر بوده است، اظهار داشت: امروز و فردا آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با مه آلودگی به ویژه در اوایل صبح خواهد بود.

وی افزود: چهارشنبه سامانه بارشی دیگری وارد استان می شود که بارش هایی در اغلب نقاط استان خواهد داشت و در نقاط مرتفع ممکن است به بارش برف منجر شود. این سامانه یک روزه بوده و صبح پنج شنبه از آسمان استان خارج خواهد شد.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان در رابطه با شرایط دمای استان اظهار داشت: امروز در شمال استان کاهش محسوس دما را داشتیم اما در برخی نقاط مه آلودگی از کاهش دما جلوگیری کرده است.

وی در پایان با بیان اینکه تغییرات دما در شهر همدان از منفی 1 تا 4 درجه سلسیوس است، بیان کرد: طی 24 ساعت گذشته شهرستان رزن با منفی 5 درجه سلسیوس سردترین نقطه و شهرستان ملایر با 9 درجه سلسیوس گرم ترین نقطه استان بوده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1326

به "ملایر پربارش ترین شهرستان همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملایر پربارش ترین شهرستان همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید