مطهری: پرسپولیس مقابل الدحیل و الشارجه به آنچه لیاقتش بود، نرسید، بازی با سپاهان در قهرمانی مؤثر است

به گزارش تایمر سرگرمی، حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که این تیم مقابل الدحیل قطر و الشارجه امارات، به آنچه که لیاقتش را داشت، نرسید.

مطهری: پرسپولیس مقابل الدحیل و الشارجه به آنچه لیاقتش بود، نرسید، بازی با سپاهان در قهرمانی مؤثر است

به گزارش تایمر سرگرمی، حمید مطهری در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان گفت: در مدتی که ما به پرسپولیس آمده ایم، شرایط تیم رو به پیشرفت بوده و تیم مان خیلی خوب و پویا بازی می کند. شاهد بزرگ آن هم این است که گل محمدی به عنوان کسی که در رأس کادر فنی قرار گرفته است، همیشه دوست دارد فوتبال مالکانه و کلاسیک را پیاده و تیمش از عقب بازیسازی کند.

می بینید که نسبت به بازی اولی که آمدیم، تیم چقدر در بحث مالکیت پیشرفت کرده و شرایط بهتری دارد.، وی ضمن بیان این جمله شرح داد: در این زمینه می توانم به بازی آخر مقابل الشارجه اشاره کنم که 60 درصد مالکیت توپ داشتیم و فوتبالی خیلی خوب و منطقی ارائه کردیم. درست است که ایراداتی هم وجود دارد و این هم طبیعی است و باید برطرف شود، اما به آینده کارمان خیلی امیدواریم. فوتبال مدنظرمان کم کم در تیم جا می افتد و برای تمام تیم ها خطرناک هستیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دو بازی نخست شاگردان گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی کردن در آسیا خیلی سخت است. شما دیدید که ما مقابل دو تیم خیلی خوب و متمول، چه نمایشی داشتیم و به نظرم فوتبال قابل احترامی انجام دادیم. مقابل الدحیل 64 درصد مالکیت توپ داشتیم که فکر می کنم این درصد از مالکیت در زمین این تیم، بی سابقه بوده باشد یا برابر الشارجه 60 درصد مالکیت داشتیم. ما در هر دو بازی، فوتبال خوب و رو به جلویی انجام دادیم.

مطهری با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس در 10 دقیقه اول بازی با الدحیل، تمرکز لازم را نداشتند، گفت: بحث داوری هم در این بازی در میان بود که نمی خواهم به آن بپردازم. در این دو بازی فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم، مخصوصاً برابر الشارجه، اما می دانید که آنها برای بازیکنان خارجی شان هزینه های آنچنانی می کنند و در این سال ها تفاوت باشگاه های ما با آنها همین بوده که تیم های حاشیه خلیج فارس، خارجی های گرانقیمتی دارند.

وی در ادامه اضافه نمود: ضمن اینکه بازیکنان خارجی ما هم واقعاً خوب بوده اند و همیشه به تیم کمک کرده اند. با این حال تمام تلاشی که بازیکنان در زمین کردند، منجر به تحقق لیاقتی که در زمین داشتند نشد، اما از لحاظ فوتبالی کاملاً خوب و امیدوارکننده شروع کردیم.

مربی پرسپولیس درباره دیدار یکشنبه سرخپوشان با سپاهان گفت: این یکی از کلیدی ترین بازی های ما تا سرانجام فصل و در قهرمانی خیلی مؤثر است. خودمان را همه گونه آماده کرده ایم و ان شاءالله یکشنبه بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. بازی های سپاهان به دقت آنالیز شده و تمرینات مان با وجود زمان کمی که داشتیم، براساس برنامه های همین دیدار طراحی شده است. پس از سپاهان هم بازی های مهمی داریم. برنامه ما این است که بازی به بازی جلو برویم، چرا که هر بازی برای ما اهمیت خود را دارد. اکنون تمام تمرکزمان روی بازی یکشنبه با سپاهان است که امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 19 فروردین 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 800

به "مطهری: پرسپولیس مقابل الدحیل و الشارجه به آنچه لیاقتش بود، نرسید، بازی با سپاهان در قهرمانی مؤثر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: پرسپولیس مقابل الدحیل و الشارجه به آنچه لیاقتش بود، نرسید، بازی با سپاهان در قهرمانی مؤثر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید