مدیری که با 46 سال سابقه هنوز بازنشسته نشده است

به گزارش تایمر سرگرمی، دیگر مدیر بازنشسته ای در شهرداری فعالیت نمی کند، اما همچنان قدیمی ترین مدیر شهری در سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری مشغول به فعالیت است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در سامانه شفافیت از مدیران شهری، محمد علی مختاری 46 سال است که در شهرداری مشغول فعالیت است.

مدیری که با 46 سال سابقه هنوز بازنشسته نشده است

او لیسانس مهندسی کشاورزی است و گفته می گردد هنوز برای مختاری حکم بازنشستگی صادر نشده اما او هم از لحاظ سنی و هم از لحاظ سنوات خدمت سقف مشخص شده در قانون را رد نموده است و این بی توجهی به حکم بازنشستگی او نیز نوعی تخلف است. ابراهیم شیخ معاون شهردار تهران در خصوص این که چرا محمد علی مختاری با 46 سال سابقه در شهرداری در سازمان بوستان ها و فضای سبز حضور دارد و آیا او مشمول این قانون نمی گردد شرح می دهد: ایشان هنوز بازنشسته نشده است. این قانون برای کسانی است که بازنشسته شده اند و ایشان اساسا بازنشسته نشده اند.

او در خصوص این که چرا حکم بازنشستگی مدیری با 46 سال خدمت صادر نشده است می گوید: شهرداری تهران پروتکل هایی دارد، شهرداران تهران باید در این زمینه تصمیم می گرفتند.

اما فردی که نزدیک به نیم قرن در شهرداری تهران حضور دارد چرا حکم سرانجام خدمتش صادر نمی گردد.

علی دشتی سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان ها به مهر می گوید: قانون منع به کارگیری بازنشستگان تنها شامل افرادی است که حکم بازنشستگی برای آنها صادر شده باشد و فردی که حکم بازنشستگی نداشته باشد، شامل حال این قانون نمی گردد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا ادامه حضور فردی با بیش از 40 سال خدمت قانونی است می گوید: فردی که بیش از 35 سال خدمت نموده باشد ادامه حضورش نقض قانون خدمات کشور است. ادامه فعالیت این افراد هرچند خدمات زیاد و خالصانه ای هم انجام داده باشند بر خلاف آیین نامه و مقررات آیین نامه خدمان کشور است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 112

به "مدیری که با 46 سال سابقه هنوز بازنشسته نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیری که با 46 سال سابقه هنوز بازنشسته نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید