لکه سیاه روی پرونده بی نقص زیزو روز به روز بزرگ تر می شود

به گزارش تایمر سرگرمی، تهران- خبرنگاران- رئال مادرید با حضور زین الدین زیدان روی نیمکت خود شکست دیگری را در لالیگا تجربه کرد و هر چه زمان بیشتری از بازگشت زیزو به برنابئو می گذرد، بر تعداد افرادی که به این نتیجه می رسند لکه روی پرونده بی نقص وی در حال بزرگ تر شدن است، افزایش می یابد.

لکه سیاه روی پرونده بی نقص زیزو روز به روز بزرگ تر می شود

به گزارش خبرنگاران، روزنامه آ. اس اسپانیا روز دوشنبه در مطلبی نوشت: در حالی که ترکش های قهرمانی زودهنگام بارسلونا هنوز در ذهن رئالی ها باعث خونریزی می شود، کهکشانی ها بار دیگر مشغول به کار شدند و این بار تراژدی در ورزشگاه والکاس رقم خورد؛ جایی که رایو وایکانویی که خطر سقوط به دسته پایین تر را بیخ گوش خود حس می کند اشتیاق و انگیزه ای دور از انتظار را مقابل سفیدپوشان تنبل و افسرده به نمایش گذاشت؛ رئالی که تنها نکته مثبتش در بازی سراسر ضعیف، حضور براهیم دیاز بود که از روی نیمکت با هدف تغییر ریتم بازی رئال توسط زیدان راهی میدان شد.

زیدان امیدوار بود با تغییرات زیادی که در ترکیب اولیه اعمال کرده، نتیجه قابل قبولی گرفته و بتواند به خود ببالد.

رایو بوی سقوط را می شنود و تنها امیدهای این تیم برای رستگاری سه بازی پیش رو با حریفان ته جدولی و در معرض سقوط است؛ آنها مقابل رئال نمایشی برجسته داشتند و طبق معمول تحت هدایت پاکو خیمنز از یک سوم خودی بازی سازی را آغاز کردند و بدون واهمه موقعیت های خطرناک زیادی روی دروازه تیم یخ زده رئال ایجاد کردند.

رایو چشم نواز بازی می کرد، منظم و سرحال و تمام این اتفاقات در حالی بود که آنها رائول دو توماس مهاجم اصلی خود را در اختیار نداشتند؛ بازیکنی که تقاضای باشگاه مادریدی به عنوان باشگاه اولیه اش برای دریافت مبلغی اضافی از خریدار، مانع از رویارویی وی با مالکانش شد.

درخواست استیناف مارتین پرزا رئیس رایو با این پاسخ کوتاه و گستاخانه رئال روبرو شد: ما برای سایر باشگاه ها چنین کاری نمی کنیم پس دلیلی ندارد که چنین کاری را برای شما انجام دهیم!

با این وجود، غیبت دو توماس شیرینی برد رایو وایکانو را دوچندان کرد درست مثل خامه ای روی کیک؛ در حقیقت این پیروزی برای آنها به مثابه روزنه امیدی پر رنگ روی فصلی سرشار از نا امیدی آمیخته با احساساتی منفی و ناتوانی در روبروه با حریفان از موضع قدرت بود.

اما در سوی مقابل، این بازی کاملا مصداق نبردی بود که هیچ کمکی به حفظ وجهه زیدان نکرد؛ فرانسوی محبوبی که تیمش در بازی های باقی مانده خود در فصلی که هیچ چیزی برای جنگیدین وجود ندارد، تقلا می کند و هر بازی ضعیف تر از بازی قبل پا به چمن ورزشگاه ها می گذارد.

در این بین، روز گذشته بحثی با موضوع چرا زیدان در این برهه از فصل به رئال بازگشته است؟ مابین کارشناسان شبکه رادیویی کادنا سر در گرفت.

برخی بر این باورند که این اقدام در جهت منحرف کردن اذهان از فلورنتینو پرز و برداشتن فشارها از روی وی اجرا شده است و در سوی دیگر، عده ای معتقدند که این بازگشت از نگاه زیدان فرصتی برای کار کردن با بازیکنانی بوده که به باشگاه کمک کرده بودند که سه بار پیاپی عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان را تصاحب کرده و در عین حال از این زمان برای طرح ریزی نقشه ای برای فصل 2019 - 2020 استفاده کند.

با این وجود، بازگشت وی تا اینجای کار موفقیت آمیز نبوده و هر چه زمان بیشتری از حضور زیزو روی نیمکت رئال می گذرد بر تعداد افرادی که احساس می کنند مرد فرانسوی نقشی را در فصل نا امید کننده رئال ایفا کرده است، افزوده می شود.

خبر بد برای زیدان این است که هنوز تا سرانجام فصل 2018 - 2019 لالیگا و پایین آمدن پرده نمایش حزن انگیز و خفت بار قوهای مادرید در این فصل، سه بازی پرتلاطم دیگر باقی مانده است.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 172

به "لکه سیاه روی پرونده بی نقص زیزو روز به روز بزرگ تر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لکه سیاه روی پرونده بی نقص زیزو روز به روز بزرگ تر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید