فورتنایت قدرتمندتر از قبل بازگشت؛ فصل دوم آغاز شد

به گزارش تایمر سرگرمی، پس از نزدیک به دو روز تماشای یک سیاهچاله، فورتنایت بالاخره بازگشته است. فصل دوم فورتنایت منتشر شده و قابل دانلود است. این آپدیت روی پلی استیشن 9 گیگابایت و روی کامپیوتر 16 گیگابایت است و بازی را به فصل کاملا جدیدی می برد؛ فصلی که بی شباهت به یک فورتنایت 2 نیست.

فورتنایت قدرتمندتر از قبل بازگشت؛ فصل دوم آغاز شد

چه اهل بازی کردن فورتنایت باشید چه نه، احتمالا درباره اتفاق بزرگ سرانجام فصل قبل فورتنایت شنیده ید؛ اتفاقی که طی آن یک سیاهچاله تمام نقشه فورتنایت را به داخل بلعید. نزدیک به دو روز دسترسی به فورتنایت ممکن نبود و بازی نماینده ها تنها چیزی که مقابل خود می دیدند، همان سیاهچاله ای بود که تمام بازی را به داخل خود کشید. با این حال، همانطور که انتظار داشتیم، فورتنایت با نقشه ای جدید بازگشته است، ولی یک نقشه متفاوت، تنها تفاوت و پیشرفت فصل دوم فورتنایت که Fortnite Chapter 2 نام گذاری شده، نیست.

از نقشه جدید آغاز کنیم. نقشه فصل جدید فورتنایت بسیار کوهستانی تر از نقشه قبل طراحی شده و به نسبت، مناطق شهری آن کمتر شده اند. با این حال، نقشه پر از مناطق جدید و جذاب است؛ مثل یک جنگل بزرگ و یک نیروگاه برق یا حتی یک فانوس دریایی.

نقشه بازی با جریان های آب به دو بخش تقسیم شده است که بازی نماینده ها می توانند با استفاده از مکانیک های جدید بازی، از آن عبور یا در آن حرکت نمایند. قایق ها یکی از وسایل نقلیه جدید فورتنایت هستند. بازی نماینده ها می توانند در آب شنا هم نمایند یا حتی در آب ماهی بگیرند؛ موضوعی که ظاهرا اپیک گیمز می خواهد از آن به عنوان یکی از چالش های جدید بازی استفاده کند. یعنی تعدادی از چالش های روزانه شما برای مثال، دریافت ماهی های مختلف است.

اپیک گیمز کم و بیش در فصل های اخیر فورتنایت کوشش کرد تا چالش های بازی (Challenges) را جذاب تر و سرگرم نماینده تر کند و این روند در فصل تازه فورتنایت هم ادامه پیدا نموده است. بازی نماینده ها می توانند برای پیشرفت تراز Battle Pass خود چالش های مختلفی را انجام دهند. با باز کردن صندوق های مختلف، کشتن دیگر بازی نماینده ها و کارهای دیگر هم کارت هایی پر می شوند که نهایتا منجر به دریافت یک مدال می شوند و امتیاز تجربه را بالا می برند.

طبق گفته اپیک گیمز، برای این فصل جدید کوشش نموده اند تا بازی کارهای خسته نماینده و تکراری کمتری داشته باشد و در همه حال سرگرم نماینده بودن خود را حفظ کند.

مثل همواره یک Battle Pass هم برای خرید موجود است که به دارندگان آن اجازه می دهد بیش از 100 آیتم مختلف را آنلاک نمایند.

هر فصل جدید فورتنایت با خود مجموعه ای جدید از اسکین ها و ایموت ها و تفنگ ها را به همراه داشته و این فصل جدید حتی بیش از گذشته محتوای جدید در خود دارد. می توانید تعداد زیادی از این آیتم های جدید را در تریلری که اپیک از Fortnite Chapter 2 ساخته ببینید. چند شات گان جدید و یک تفنگ دوربین دار به بازی اضافه شده و یک بازوکا جدید هم در بازی است که به افراد اجازه می دهد با شلیک، خط سلامتی هم تیمی های خود را پر نمایند.

قابلیت جدید دیگری هم این امکان را فراهم نموده است تا هم تیمی های خود را که افتاده اند، بلند کرد و به مکان دیگری برد. امکان ارتقای تفنگ ها با استفاده از منابع جمع شده هم یکی دیگر از قابلیت های جدید بازی است. در نقشه بازی همچنین بشکه های منفجر شونده و مخزن بنزین هم قرار داده شده اند که با شلیک منفجر می شوند. بازی نماینده ها در Fortnite Chapter 2 حتی می توانند در سطل های زباله یا کپه کاه قایم شوند.

امکان بازی کردن به صورت Solo و Duo و Squad سر جای خود باقی است، ولی حالت جدید Trios هم به بازی اضافه شده که به درد کسانی می خورد که تیم شان یک نفر چهارم کم دارد.

در ادامه تریلر آغاز Fortnite Chapter 2 و تریلر Battle Pass این فصل را برای تان قرار داده ایم.

تریلر Fortnite Chapter 2:

تریلر Battle Pass:

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 9 آذر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 466

به "فورتنایت قدرتمندتر از قبل بازگشت؛ فصل دوم آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورتنایت قدرتمندتر از قبل بازگشت؛ فصل دوم آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید