فال ابجد امروز پنج شنبه 1 دی ماه 1401؛ از کاه، کوه نسازید!

به گزارش تایمر سرگرمی، فال ابجد امروز پنج شنبه 1 دی ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز پنج شنبه 1 دی ماه 1401؛ از کاه، کوه نسازید!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 1 دی ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب ب د

امروز صبح با خستگی و کسالت از رختخواب بلند شده اید و حوصله ای برای انجام کار های روزانه ندارید، در چنین شرایطی احتیاجی نیست بیش از حد به خودتان سخت بگیرید و امروز را به خودتان مرخصی بدهید و حسابی استراحت کنید. صرفه جویی را ادامه دهید و اندوخته های مالی خود را بیشتر کنید. اعضای خانواده از کاه، کوه می سازند و امروز مسائل زیادی برای تان درست می نمایند.

به همسر یا عشق زندگی تان حرفی نگویید که از شما دلخور گردد. انسان مهربانی هستید و توجه زیادی به اطرافیان دارید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد، اما مواظب باشید که اطرافیان از مهربانی شما سوء استفاده ننمایند. کار های عقب افتاده زیادی دارید و این شرایط نگرانی شما را در پی دارد، اما اجازه ندهید کار های عقب افتاده شما را بیش ازحد نگران کند و امروز به هر قیمتی که شده کار ها را انجام دهید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید.

اردیبهشت: ج ج ج

روز حساسی را آغاز نموده اید و حادثه ای در کمین شما است. یکی از اطرافیان در بستر بیماری است و به یاری شما احتیاج دارد. همسرتان امروز به شما ثابت می نماید که بیشتر از چیزی که فکرش را می کنید قدر تان را می داند و از لحظه لحظه بودن در کنارتان لذت می برد. پند و اندرز بزرگ تر ها و افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند را آویزه گوش کنید.

خرداد: ج ج ب

به لحاظ مالی روز بسیار حساسی را در پیش دارید و اگر امروز بیشتر از همواره حواس تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. با یاری روحیه ای شوخ و خوش مشربی که دارید، به اطرافیان روحیه بدهید. زحمت های زیادی کشیده اید، اما آن گونه که باید و شاید مزد خود را نگرفته اید، از تلاش و تلاش مایوس نشوید و مطمئن باشید که زحمت های تان به بار می نشیند.

به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. به تنهایی تصمیم نگیرید و برای آغاز تجارت و کار های مهم، نظر افراد با تجربه را جویا شوید. فرصتی در طول روز پیدا می کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید.

تیر: د د آ

فرصت فراغتی پیدا می کنید تا دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست تان می رسد، به صلاح شما است که قسمتی از این پول را برای آینده کنار بگذارید. اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق زندگی تان ایجاد خواهد شد.

دستاورد چندانی در زندگی ندارید و به فکر موفقیت های بیشتر هستید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و راه و چاه موفقیت را از آن ها جویا شوید. توانایی و مهارت های خود را دست کم نگیرید. هدیه ا غافلگیرانه دریافت خواهید کرد.

مرداد: ب د ج

هوش سرشاری دارید و از این روحیه برای حل مسائل امروز یاری بگیرید. فکر های منفی را کنار بگذارید و همواره به افکار مثبت و خوشایند فکر کنید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش عایدی با شما درمیان می گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. خبری غیرمنتظره و راضی نماینده دریافت خواهید کرد.

دوستی که مدت زیادی است خبری از او ندارید را امروز دیدار خواهید کرد. سودای انجام کار مهمی را در سر دارید و بر این باور هستید که از این کار سود و منفعت چشمگیری به جیب می زنید. امروز برترین فرصت برای انجام این کار است و مطمئن باشید که از این کار ضرر نخواهید کرد.

شهریور: ب ب ب

پولی که مدتی است به کسی قرض داده اید، امروز به شما بازپس داده می گردد. اختلاف های میان اعضای خانواده را به صلح و دوستی تبدیل نمایید. به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده اید و می خواهید سرمایه تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز برترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. خیال پردازی را کنار بگذارید و با واقعیت های زندگی کنار بیایید.

مهر: ج ب ب

مضطرب و نگران هستید، اما نگرانی برای سلامتی تان ضرر دارد و غصه های خود را با فردی که اعتماد زیادی به وی دارید در میان بگذارید و به نگرانی های تان سرانجام دهید. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می گردد و سودی از ایشان به شما می رسد. کار های امروز راحت تر از چیزی که انتظار دارید انجام می گردد. مدتی است که سری به بزرگتر های فامیل نزده اید و از حال و احوال آن ها بی خبر هستید، امروز فرصتی دست می دهد تا دیداری با بزرگان فامیل تازه کنید و به آن ها ثابت نمایید که همواره به فکرشان هستید.

آبان: آ د د

محتمل است که امروز اختلاف نظر های کوچکی میان شما و اطرافیان ایجاد گردد و رفتار اطرافیان شما را دلخور کند. با پیشنهاد وسوسه برانگیزی برای افزایش عایدی روبرو خواهید شد، اما بهتر است که تمام جوانب کار را با دقت آنالیز نمایید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی در زندگی رسیده است و امروز به علت رسیدن به این دستاورد، از وی قدردانی می گردد. در اولین فرصت این موفقیت را به ایشان تبریک بگویید و به وی ثابت نمایید که این موفقیت ها زمینه افتخار و سربلندی شما را فراهم نموده است.

مدت ها است که آرزوی دیرینه ای در دل دارید، امروز سایه همای سعادت بر سر شما می افتد و این آرزوی دیرینه تحقق پیدا می نماید. انسان عاشق پیشه ای هستید و تا به امروز عشق های زیادی را تجربه نموده اید، ادامه این رویکرد چیزی به غیر از تنهایی برای شما در پی نخواهد داشت. در نتیجه از امروز عاشق پیشگی را کنار بگذارید و به فکر عشقی ماندگار و همیشگی باشید.

استعداد و توانایی های خود را دست کم نگیرید. اجازه ندهید اطرافیان در تصمیم های مهم زندگی شما دخالت نمایند. یکی از اطرافیان از رفتار شما سوءبرداشت می نماید، در نتیجه بیشتر از همواره مواظب رفتار و گفتار خود باشید.

آذر: آ آ ب

به رغم اینکه کار های زیادی روی سرتان تلنبار شده، انرژی زیادی دارید و خسته نخواهید شد. امروز مشکل مالی سر راه تان قرار می گیرد. برای حل مسائل امروز از افراد با تجربه یاری بگیرید. اهل منزل شرایطی آرامش بخش را برای شما در خانه فراهم نموده اند، از این شرایط بهره ببرید و به آرامش برسید. می خواهید کارتان را با دوز و کلک به انتها رسانید، اما به خاطر داشته باشید که بار کج هرگز به منزل نمی رسد.

دی: د ج د

کار و تلاش شما را از رسیدگی به شرایط سلامتی خود غافل نموده و مواظب خودتان نیستید. از آنجایی که ادامه این رفتار چیزی به غیر از بیماری و مریضی در پی ندارد، از امروز بیشتر به فکر سلامتی خود باشید و میان کار و سلامت وجود نازنین تان تعادل برقرار کنید. برای حل مسائل مالی خود از اعضای خانواده یاری بگیرید. انرژی و نشاط زیادی دارید، از این انرژی برای انجام کار ها بهره بگیرید و سریع تر از همواره کار ها را به انتها برسانید. اجازه ندهید کار عقب افتاده ای از امروز به فردا موکول گردد.

بهمن: ج د ج

نسبت به روز های گذشته امروز احساس بهتری دارید و از نشاط و شادابی زیادی برخوردار هستید. پولی که برای خرید کالای مهمی احتیاج دارید امروز به دست تان می رسد. دامنه رابطه های خود با افراد سرشناس و مهم را توسعه دهید. قدرت محبت را نادیده نگیرید و امروز بیشتر از همواره مهربانی کنید. خاطره های خوش گذشته در فکر شما تداعی شده و امروز احساس می کنید که کودک درون تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده کردن خاطره های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید.

اسفند: د آ د

امروز زمان مناسبی است که نگاهی جدی به ورزش و تحرک داشته باشید. یکی از اعضای خانواده امروز شرایط افزایش عایدی شما را فراهم می نماید. وقت خود را بیش از حد به ورزش یا هنر اختصاص ندهید و در کنار تحرک و هنرنمایی، از کار های مهم زندگی غافل نشوید.

منبع: فرادید
انتشار: 8 دی 1401 بروزرسانی: 8 دی 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2159

به "فال ابجد امروز پنج شنبه 1 دی ماه 1401؛ از کاه، کوه نسازید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز پنج شنبه 1 دی ماه 1401؛ از کاه، کوه نسازید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید