عملیات برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت قم در حال اجرا است

به گزارش تایمر سرگرمی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از عملیات برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت خلجستان قم اطلاع داد.

عملیات برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت قم در حال اجرا است

به گزارش تایمر سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، حمید یزدانی مدیرکل میراث فرهنگی این استان امروز چهارشنبه 21 شهریور ماه 97 در بازدید منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت اظهار کرد: فاز دوم برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت به مبلغ 8 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در حال اجرا است.

او اضافه کرد: 12 منطقه نمونه گردشگری مصوب هیئت دولت در استان قم وجود دارد. که از این تعداد 3 منطقه آن در بخش خلجستان قرار گرفته است.

یزدانی گفت: دشت بهشت پس از دهکده سلامت صبا دومین منطقه نمونه گردشگری بخش خلجستان است که در حال ساخت است، این منطقه در محیط خوش آب و هوای خلجستان قرار گرفته است که در آینده نزدیک این دهکده بسیار زیبا به مقصد گردشگران داخلی و خارجی تبدیل خواهد شد.

او ادامه داد: با سیاست های حمایتی که سازمان میراث فرهنگی برای حمایت از سرمایه گذاران در نظر گرفته است امیدوار هستیم تا بتوانیم به وسیله جذب گردشگر، در اشتغالزایی و کسب درآمد مالی و توسعه استان قم گام های بلند و راسخ برداریم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 252

به "عملیات برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت قم در حال اجرا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت قم در حال اجرا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید