طرح دو فوریتی تامین مسکن در دستور کار مجلس

به گزارش تایمر سرگرمی، خبرنگاران : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته جاری سوال از وزیر کار و طرح جهش فراوری و تامین مسکن را در دستور کار دارند.

طرح دو فوریتی تامین مسکن در دستور کار مجلس

جهت دریافت خدمات الاچیق های مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری طرح دو فوریتی الحاق یک بند به تبصره یک قانون بودجه 1399 (قیر رایگان) و طرح دو فوریتی جهش فراوری و تامین مسکن را مورد آنالیز قرار می دهند.

سوال عبدالرضا مصری و محمد رشیدی نمایندگان کرمانشاه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز روز سه شنبه در دستور کار مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

قرار است زنگنه وزیر نفت با حضور در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد وزارت نفت و برنامه های توسعه در این وزارتخانه گزارشی را به نمایندگان ارائه کند.

آنالیز تقاضای عده ای از نمایندگان در خصوص تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت و خانواده و انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها از دیگر دستور کارهای هفته جاری مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1104

به "طرح دو فوریتی تامین مسکن در دستور کار مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح دو فوریتی تامین مسکن در دستور کار مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید