شوک برزیلی به استقلال در آستانه دربی

به گزارش تایمر سرگرمی، استقلال و پرسپولیس قرار است به بهانه هفته دوازدهم لیگ برتر در روز 29 آذر ماه دربی نود و نهم را برگزار نمایند. با این حال چند وقتی است که علی فتح الله زاده در مورد شرایط مالی استقلال نگران است و این موضوع را در رسانه ها عنوان نموده است.

شوک برزیلی به استقلال در آستانه دربی

وقتی پول نباشد بازیکن خارجی بدون دریافت مبلغ قراردادش می تواند فسخ قرارداد انجام بدهد و این موضوع برای استقلال و ساپینتو که قبلاً نشان داده هیجانی است، تاثیرمنفی دارد.

بر همین اساس برونا کاستا راموس وکیل برزیلی رافائل داسیلوا آرودا مدافع برزیلی استقلال با ارسال نامه اخطار به باشگاه ضمن تاکید برعلاقه مندی این بازیکن برای حل و فصل محبت آمیز موضوع، به مدیران استقلال فرصت 10 روزه داده است.

طلب این بازیکن 114 هزار و 682 دلاری است و 6 ماه اجاره معوقه منزل مدافع برزیلی باعث شده تا برای سیلوا اخطار تخلیه آپارتمان صادر گردد.

در این نامه تاکید شده طبق بند قید شده در قرارداد این مبلغ باید صرفا به صورت دلارآمریکا پرداخت گردد و ارز دیگری مانند یورو قابل قبول نیست.

در اول دسامبر نامه اخطاری مبنی بر پرداخت 172 هزار 682 دلاری این بازیکن به باشگاه ارسال شد که باشگاه 11 دسامبر 55 هزار دلار (تقریبا معادل 58 هزار دلار) از این مبلغ را پرداخت کرد و 114 هزار 682 دلار آن باقی ماند.

وکیل برزیلی رافائل یک ایمیل در اختیار مدیران باشگاه قرارداده است تا پس از واریز مبلغ فوق آنهم به صورت کامل و یکجا، یک نسخه از انتقال سریع بانکی را به این آدرس ایمیل نمایند یا اگر نظر یا سوالی دارند از این طریق با او در ارتباط باشند. در سرانجام تاکید شده که در سرانجام این مهلت در صورت نادیده گرفتن دومین نامه اخطار چاره ای جز فسخ قرارداد برای آن ها باقی نمی ماند و طبق قوانین فیفا اقدام خواهند کرد.

منبع : خبر ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 29 آذر 1401 بروزرسانی: 29 آذر 1401 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2154

به "شوک برزیلی به استقلال در آستانه دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک برزیلی به استقلال در آستانه دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید