بائو: مدیریت استقلال دنبال پر کردن لیست است، نامجو مطلق اگر در این جو پیروز گردد کار بزرگی نموده

به گزارش تایمر سرگرمی، بازیکن پیشین استقلال می گوید مدیریت فقط دنبال این است که فلان مربی را جذب کند و اصلاً نمی بیند بازیکنی که جذب می گردد کیست و فقط دنبال پر کردن لیست است.

بائو: مدیریت استقلال دنبال پر کردن لیست است، نامجو مطلق اگر در این جو پیروز گردد کار بزرگی نموده

میثم بائو در گفت وگو با خبرنگاران درباره خریدهای استقلال در فصل جابجایی اظهار کرد: زمانی بازیکن تا ملی پوش نبود جذب باشگاه های استقلال و پرسپولیس نمی شد و وقتی می خواستند بازیکن جذب نمایند به دنبال یک رزومه قوی می رفتند اما امروز می بینیم دو تیم پایتخت سراغ بازیکن های 34،33 ساله می فرایند. ما از لحاظ فنی کمبود بازیکن داریم. نمی خواهم بگویم در گذشته ما خیلی بهتر بودیم اما در باشگاهمان حداقل 10 بازیکن در سطح بالا داشتیم اما فوتبالیست فنی اکنون وجود ندارد.

او ادامه داد: بازیکن هایی که جذب استقلال شدند واقعا رزومه ای ندارند. مثلاً زمانی که من می خواستم به پرسپولیس بروم، لژیونر بودم و فصل قبلش هم به عنوان هافبک 11 گل زدم ولی امروز یک مهاجم با سه گل زده به پرسپولیس می آید و رزومه خاصی ندارد. وقتی فوتبالیست کم شده است همینطور می گردد که بازیکن ناز می نماید و فسخ می نماید. پارسال بازی ننموده است و سال جاری دو برابر بیشتر از فصل قبلش پول می گیرد اما زمان ما اگر بازیکنی خوب بود، فصل بعد فقط قراردادش 20 درصد بالا می رفت.

بائو درباره افزایش مبلغ قرارداد بازیکنان لیگ رجحان گفت: من در جریان هستم که سال گذشته یک بازیکن در تمام فصل 180 دقیقه بازی نموده بود و بعد آمد با یک تیم نسبتاً عظیم یک میلیارد و سیصد میلیون قرارداد بست. بیشتر از سه برابر گرفت و خودش هم چنین قراردادی را باور نمی کرد. مهدی طارمی چهل میلیارد می ارزد و نوش جانش. بازیکن اگر کیفیت داشته باشد هر چقدر بگیرد مسئله ای ندارد چرا که حقش است اما صحبتم با آن دسته از بازیکنانی است که حتی شمارش گلشان به 8 تا هم نرسیده و بعد مبلغ بالایی درخواست می نمایند. هر سال در استقلال 15 بازیکن می آید و جایگزین بازیکنان فصل قبل می شوند.

او ادامه داد: سال بعد هم به همین صورت تیم کلاً می نماید. چند سال است بازیکنانی جذب می شوند که کارایی ندارند. در تیم نامشان دیده می گردد و فقط در دنیای مجازی هستند و خیلی مدعی هستند. بازیکنان خوب استقلال می فرایند و حتی مدیران باشگاه تشخیص نمی دهند که باید با بازیکن جوان قرارداد طولانی مدت ببندند چرا که این بازیکن طلای 24 عیار است. مدیریت فقط دنبال این است که فلان مربی را جذب نمایند و اصلاً نمی بینند بازیکنی که جذب می گردد کیست و فقط دنبال پر کردن لیست هستند. در سال های دور استقلال و پرسپولیس چنین بازیکنان بی کیفیت نداشتند.

بازیکن پیشین استقلال در مورد نشستن مجید نامجومطلق روی نیمکت استقلال گفت: او یکی از بازیکنان عظیم فوتبال ما و از بازیکنان فنی بوده است اما در مربی گری خیلی سابقه درخشانی نداشته است. امیدوارم پیروز باشد و برایش آرزوی پیروزیت می کنم. در این جو استقلال اگر پیروز گردد کار عظیمی نموده است ولی در کل نظر شخصی من این است که مربی ایرانی نباید روی نیمکت استقلال و پرسپولیس بنشیند. با احترامی که برای مربی های ایرانی قائل هستم اما باید بگویم با این هجمه دنیای مجازی و با این دخالت هایی که همه انجام می دهند، فقط مربی خارجی می تواند کارش را در این دو تیم پیش ببرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 2 آبان 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1186

به "بائو: مدیریت استقلال دنبال پر کردن لیست است، نامجو مطلق اگر در این جو پیروز گردد کار بزرگی نموده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بائو: مدیریت استقلال دنبال پر کردن لیست است، نامجو مطلق اگر در این جو پیروز گردد کار بزرگی نموده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید