شناسایی فضای مناسب جهت استقرار اورژانس در متروی تهران

به گزارش تایمر سرگرمی، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اقدامات اجرا شده در خصوص شناسایی فضاهای مناسب جهت استقرار اورژانس در متروی تهران خبر داد.

شناسایی فضای مناسب جهت استقرار اورژانس در متروی تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ براساس برنامه ریزی های انجام شده بازدید های توسط نمایندگان شرکت بهره برداری متروی تهران و نمایندگان اورژانس تهران برای جا نمایی محل استقرار اورژانس در حال انجام است.

گفتنی است در ایستگاه های متروی تهران(صادقیه) و امام خمینی (ره) با توجه به تردد و حجم بالای مسافری، شرایط لازم همچون اتاق استراحت، اتاق تریاژ و محل مناسب جهت پارک خودروی آمبولانس مهیا بوده و در اختیار اورژانس تهران قرار داده شده و در ایستگاه های میدان آزادی، میدان صنعت، ارم سبز و علی آباد نیز با توجه به تردد و حجم مسافری و فراهم بودن شرایط لازم فضاهای مناسبی جهت استقرار موتور آمبولانس در اختیار اورژانس تهران قرار داده شده است.

همچنین ایستگاه های متروی شهرری، شوش، دولت آباد، شهید نواب صفوی، بعثت، مولوی، ارم سبز، برج میلاد تهران و تهرانپارس نیز بازدید انجام شد اما طبق گفته اورژانس به دلایل همچون وجود پایگاه اورژانس در نزدیکی ایستگاه های مترو، مساحت کم فضای معرفی شده جهت استقرار پرسنل اورژانس، فاصله زیاد فضای معرفی شده تا سطح خیابان، عدم امکان تردد موتورآمبولانس در آزادراه و عدم فضای مناسب جهت پارک موتورآمبولانس و ماشین آمبولانس اورژانس این فضاها مورد تایید اورژانس تهران قرار نگرفت.

لازم به توضیح است بازدید های مشترک برای جا نمایی اورژانس از سایر ایستگاه های متروی تهران ادامه دارد و در صورت فراهم بودن شرایط لازم فضاهای مناسب دیگری نیز از ایستگاه های مترو در اختیار اورژانس شهر تهران قرار خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 1427

به "شناسایی فضای مناسب جهت استقرار اورژانس در متروی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی فضای مناسب جهت استقرار اورژانس در متروی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید