شایعات از اکران مرد مورچه ای در تابستان 2022 خبر می دهند

به گزارش تایمر سرگرمی، در روزهای گذشته شایعات و اخبار جدیدی درباره قسمت سوم از مجموعه فیلم های مرد مورچه ای (Ant-Man) منتشر شده است. براساس این شایعات که هنوز به تایید رسمی استودیوی مارول نرسیده است جدیدترین فیلم از مجموعه ابرقهرمانی مرد مورچه ای تابستان 2021 جلوی دوربین می رود و در تابستان 2022 شاهد اکران آن خواهیم بود.

شایعات از اکران مرد مورچه ای در تابستان 2022 خبر می دهند

یک منبع مطلع و نزدیک به استودیوی مارول ادعا نموده است که قسمت سوم مجموعه مرد مورچه ای ساخته می گردد و پل راد در نقش اسکات لنگ در فیلم جدید این مجموعه حضور خواهد داشت. ظاهرا تصمیم برای ساخت قسمت جدید دو هفته پیش توسط استودیوی مارول گرفته شده است و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود فیلم برداری این اثر ابرقهرمانی در تابستان 2021 آغاز می گردد.

اگر تاریخ های مورد اشاره صحت داشته باشند مرد مورچه ای جدید بخشی از فاز 5 دنیا سینمایی مارول خواهد بود. با توجه به اخباری که تابستان سال جاری درباره فیلم های فاز 4 در اختیار رسانه ها نهاده شد باید در سال 2021 منتظر اخبار جدید مربوط به فیلم های فاز 5 این استودیو باشیم.

گرچه فیلم های مرد مورچه ای و دنباله آن یعنی مرد مورچه ای و زنبورک از نظر فروش به پای آثار مجموعه ای چون انتقام جویان نمی رسد اما هر دو در حد و اندازه های خود پروژه هایی سودآور بودند و در مجموع 1.14 میلیارد دلار فروش داشتند. در عین حال شخصیت های مهم این مجموعه همچون اسکات لنگ و هوپ ون دین هر دو در آخرین قسمت مجموعه انتقام جویان حضور داشتند و نقش مرد مورچه ای پررنگ تر از قبل شده بود. با این اوصاف به نظر می رسد دنیا مربوط به این شخصیت ها و خط داستانی مربوط به مجموعه جای کار زیادی داشته باشد و منطقی به نظر می رسد که استودیوی مارول قسمت جدیدی از فیلم های مرد مورچه ای را فراوری کند.

بعضی از سایت های خبری وعده داده اند که به زودی اخبار جدیدی درباره این مجموعه منتشر خواهد شد و احتمالا کوین فایگی یا پل راد به نوعی شایعات مذکور را تایید خواهند کرد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 10 آذر 1398 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 467

به "شایعات از اکران مرد مورچه ای در تابستان 2022 خبر می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعات از اکران مرد مورچه ای در تابستان 2022 خبر می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید