ستاره سابق استقلال برترین بازیکن پرسپولیس را انتخاب کرد ، برگ برنده در فینال جام حذفی پیدا شد!

به گزارش تایمر سرگرمی، پیش بینی پیشکسوت سرخابی ها فینالیست شدن استقلال و پرسپولیس در جام حذفی است.

ستاره سابق استقلال برترین بازیکن پرسپولیس را انتخاب کرد ، برگ برنده در فینال جام حذفی پیدا شد!

فراز فاطمی مهاجم اسبق پرسپولیس و استقلال معتقد است که آرامش انتها فصلی که یحیی به تیم تزریق کرد رمز پیروزیت پرسپولیس در لیگ بیست و دوم بود. از نظر فاطمی قرمز پوشان با شایستگی قهرمان شدند و پیش بینی فراز از فینال جام حذفی تکرار دربی خواهد بود. با هم متن کامل گفت و گو را می خوانیم؛

*علت قهرمانی پرسپولیس را در این فصل چه می دانید؟

پرسپولیس در پنج دوره ای که قهرمان شد تجارب خوبی کسب کرد. از سوی دیگر در هفت یا هشت هفته متوالی هم ذهنیت برنده خواهی منجر به این شد که در هشت سال اخیر در هفت دوره اش پرسپولیس قهرمان گردد که در این فصل هم ذهنیت برنده خواهی و قهرمانی در پرسپولیس موج می زد و به عبارتی بازیکنان پرسپولیس پیروز شدند بر هیجان و استرس بازی های آخر غلبه نمایند، در حالی که تیم های استقلال و سپاهان با وجود آنکه تیم های خوبی هم بودند مانند پرسپولیس نتوانستند به استرس شان غلبه نمایند. از سوی دیگر پرسپولیس بر این اضطراب و استرس غلبه کرد و پیروز به کسب عنوان قهرمانی شد تا پیروز گردد در هشت سال اخیر برای هفتمین بار هم جام قهرمانی را بالای سر ببرد که کار بزرگی بود.

*کادر فنی چقدر در این راه سهیم بود؟

یحیی در بین سه مربی بالای جدول فوق العاده بود و با آرامش خیلی خاصی پیروز شد این مهم را به تیمش انتقال دهد. یحیی حتی بعد از شوک هایی نظیر از دست دادن لوکادیا و چند موضوع دیگر هم پیروز شد تیم را خوب جمع و جور کند و اجازه ندهد تیمش به حاشیه برود.

*از نظر شما برترین مهاجم این فصل پرسپولیس چه کسی بود؟

بعد از عمل جراحی خیلی سختی که عیسی داشت خیلی خوب به مسابقات بازگشت و برترین مهاجم پرسپولیس در بازی های اخیر تیم که فوق العاده برای پرسپولیس اهمیت داشت عیسی آل کثیر بود که هم گل دربی را زد و هم در بقیه بازی های حساس در امر گلزنی یا گلسازی نقش پر رنگی داشت.

*برترین بازیکن چی؟

چند بازیکن بودند که بهتر از بقیه بازیکنان ظاهر شدند، از این رو من علیرضا بیرانوند را برترین بازیکن پرسپولیس و تأثیرگذارترین بازیکن تیم سرخپوش مرکز می دانم؛ دروازه بانی که در کارهای دفاعی عالی بود و در دریافت کمترین گل خورده پرسپولیس نقش مهمی داشت. جدا از اینکه در بازیسازی و شکستن پرس حریفان بسیار خوب و تأثیرگذار بود. بعد از علیرضا، فکر می کنم ترابی و وحید امیری هم خیلی عالی بودند. ترابی مهره ای غیر قابل مهار بود و وحید امیری هم به عنوان یکی از کاپیتان های تیم و به عنوان یک بازیکن چند پسته همان آرامش یحیی را به تیمش انتقال می داد که خیلی مهم بود.

*جام حذفی را چطور پیش بینی می کنید؟

به نظرم پرسپولیس و استقلال به فینال می رسند و در این بین هر تیمی که آرامش بیشتری داشته باشد برنده خواهد بود. برگ برنده فینال حذفی هم حفظ کنترل و استرس و هیجان ناشی از ملاقات فینال است که می تواند تیم برنده را تعیین کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1402 بروزرسانی: 10 خرداد 1402 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 2226

به "ستاره سابق استقلال برترین بازیکن پرسپولیس را انتخاب کرد ، برگ برنده در فینال جام حذفی پیدا شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره سابق استقلال برترین بازیکن پرسپولیس را انتخاب کرد ، برگ برنده در فینال جام حذفی پیدا شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید