خبرنگاران جاده های شش استان کشور بارانی است

به گزارش تایمر سرگرمی، تهران- خبرنگاران- مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام کاهش ترددهای برون شهری، از بارانی بودن جاده های شش استان کشور خبر داده است.

خبرنگاران جاده های شش استان کشور بارانی است

گزارش این مرکز از آخرین شرایط جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت راستا رفت و برگشت خبر می دهد.

جاده های چالوس و فیروزکوه دارای بارش پراکنده باران و جاده هراز و آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

همچنین بارش باران در برخی از جاده های استان های تهران ، مازندران ، گلستان ، سمنان ، خراسان شمالی و خراسان رضوی ادامه دارد.

آخرین شرایط ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار 295شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل 6.2درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه ها اضافه می کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود 17.8 درصد و اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آزادراه تهران - شمال (قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا 15 خرداد، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد ، به دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funtimer.ir شناسه مطلب: 973

به "خبرنگاران جاده های شش استان کشور بارانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جاده های شش استان کشور بارانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید